Mühendis Adana iş ilanları (154 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 154 adet Mühendis, Adana iş ilanı bulundu. 16 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Güney Afrika maliye bakanı ile ilgili çarpıcı iddia

Güney Afrika Maliye Bakanı Pravin Gordhan, yurt dışında yatırımcılarla yaptığı bir tanıtım turu sırasında Devlet Başkanı Jacob Zuma'nın acil olarak dönmesi çağrısına uyarak ülkesine dönerken, yerel basın Prodhan'ın görevden alınmasının iktidar partisinde onaylandığını belirtti.

Halkbank hisselerinin ilk tepkisi böyle oldu

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın tutuklanmasının ardından Halkbank hisseleri yüzde 10.6 düşüşle açıldı. Ardından düşüş yüzde 16'yı da geçti.

Hidrojen Peroksit AŞ hisselerinin özelleştirilmesi kararı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB), Hidrojen Peroksit Sanayi ve Ticaret AŞ sermayesindeki kamuya ait yüzde 28,2'lik hissenin satış yöntemiyle özelleştirilmesi için ihaleye çıkılacak.

1 milyar 50 milyon euro hibe desteği sağladı

TÜGİAD Ankara Şubesi’nin konuğu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanı Ahmet Antalyalı, yatırımcılara sağladıkları destekler hakkında genç işadamlarını bilgilendirdi. TKDK, 6 yılda 2,3 milyar Euro’luk kırsal kalkınma yatırımına 1 milyar 50 milyon Euro hibe desteği sağladı.

Dolar fiyatları 3.65 TL seviyesinde

Dolar/TL Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Atilla'nın ABD'de tutuklanması ardından sert yükselişle güne 3.6550'nin üzerinde başladı.