Mühendis Afyonkarahisar iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Mühendis, Afyonkarahisar iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Emekli maaşları ne zaman yatacak? Kurban Bayramı öncesi emeklilere müjde!

Emekli maaşları ne zaman yatacak sorusunun yanıtını merak eden milyonlarca öğrenci konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyorlar. Geçtiğimiz hafta Bakanlar Kurulu toplantısında bahsi geçen emekli maaşlarıyla ilgili Bakan Bozdağ açıklama yaptı. Peki, emekliler Kurban Bayramından öncesi emekli maaşlarını alacak mı? İşte detaylar.

Emlak Konut Bizim Mahalle geliyor! İlk etap ihalesi 26 Eylül'de

Emlak Konut GYO, hepimizin özlem duyduğu sıcak mahalle yaşamını Bizim Mahalle ile İstanbul Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik bir alanda yeniden hayata geçiriyor.

E-ticaret devinden flaş karar! Haziranda kapanmıştı, yarın yeniden faaliyete giriyor

Haziran ayında kapanma kararı aldığını duyuran e-ticaret şirketi Markafoni, 22 Ağustos tarihi itibarıyla yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Tekirdağ rakısı memleketine mi dönüyor?

Tekirdağ İçki Fabrikasının 86 yıllık serüvenin ardından üretime son verilerek, üretimi Manisa’ya kaydırılmasına ilişkin Belediye Başkan Kadir Albayrak basın açıklaması düzenledi. Albayrak açıklamasında, “Bir takım koruyucu tedbirleri maddeleri var. Arkadaşlar bu konuda çalışma yapıyor. Ne diyor yazıda ‘Tekirdağ rakısı Tekirdağ fabrikamızda üretilmiştir’ Bundan sonra ‘Tekirdağ rakısı Manisa fabrikamızda üretilmiştir’ diye yazacak. Bunun hukuki yönlerini araştırıyoruz. İnşallah Tekirdağlıları sevindiririz” diyerek Tekirdağ rakısının memleketine dönebileceğinin sinyalini verdi.

Son dakika haberi: İşte hükümetin son zam teklifi ve sendikanın yanıtı...

Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu memur zammı için yaptığı açıklamada 2018 ve 2019 memur zammı oranlarını revize ettiklerini belirtti. Bakan Sarıeroğlu; 2018 için hem ilk 6 ay hem de ikinci 6 ay için yüzde 3.5 zam, 2019 yılı için yaptığı açıklamada ilk 6 ay için yüzde 4, ikinci 6 için yüzde 5 olarak belirlediklerini ifade etti. Hemen sonrasında konuya ilişkin açıklama yapan Memur-SEN Başkanı Ali Yalçın; 'Bugün ifade edilen teklif elimize kalemi veriyor ama mürekkebi koymuyor.' dedi.