Mühendis Erzurum iş ilanları (21 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 21 adet Mühendis, Erzurum iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Sahte vekaletle vurgun yapacaklardı

Antalya’da, Almanya’da yaşayan babasına ait 7 milyon değerindeki arsaları dolandırıcılar tarafından sahte evraklarla satılmak istenen Mustafa Taşkın, bir emlakçı arkadaşı sayesinde son anda satışı durdurduklarını söyledi.

Arsa vurguncuları noterde basıldı

İstanbul’da, sahibi yurtdışında olan ya da miras kalan arazilerini almayan kişilerin yakınları adına sahte belge düzenleyerek vurgun yapan çete, arsa satışı yaptıkları noterde basıldı.

Gayrimenkul yatırım doğru bir seçenek mi?

Gayrimenkul bir yatırım aracı mı? Kâr durumu nedir? Konut, arsa, ofis bunlardan hangisi daha mantıklı bir yatırım aracı? Sorularının tüm cevapları aşağıda.

Galatasaray'ın Riva arazisine verilen en yüksek teklif belli oldu

Emlak Konut mülkiyeti Galatasaray'a ait olan Riva arazisini ihaleye çıkardı. İlk oturumu yapılan ihalede en yüksek teklifi 1 milyar TL ile DAP Yapı'nın sahibi olduğu Eltes İnşaat verdi. İkinci en yüksek teklif ise 400 milyon TL ile Fema İnşaat'tan geldi.

Türk işadamları dünyada arsa topluyor! Hangi işadamının ne kadar arsası var?

Türkiye’de tarım alanlarında ekim giderek daralırken, Türk işadamları gıda alanında yatırım için yurtdışını tercih ediyor. Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya birçok ülkede arazi alan Türk işadamları, tarımın dışında gayrimenkul ve turizm gibi alanları da değerlendiriyor.

Katarlı iş adamı Bodrum'dan arsa satın aldı

Katarlı iş adamı Şeyh Nasır Ali Ahmed Al Sani, Bodrum'un Yalıkavak Mahallesi'nde 1,5 dönümlük arsa satın aldı.

Duyanlar şaşkına döndü! Belediyeden 'acil mezarlık' anonsu

Sinop'un Gerze ilçesindeki mezarlıkta sadece 50'ye yakın yer kalması üzerine belediye, anonsla "acil satılık" mezarlık yeri aradı.

Songül Karlı: 17 dönümlük arsam kayıp

22 Mart'ta 6 yıllık eşi Metin Yüncü'den tek celsede boşanan Songül Karlı, bu sabah Duymayan Kalmasın programında olay açıklamalar yaptı.