Mimar Bitlis iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Mimar, Bitlis iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İzmir'in doğalgaz dağıtımı Kolin'e geçiyor

İzmir genelinde doğalgaz dağıtımı yapan İzmir Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş.'de ortaklık yapısı değişiyor. Şirkette yüzde Türkekerler'e ait yüzde 34'lük hisse Kolin İnşaat'a geçiyor. Şirketin yüzde 10 hissesi ise, yasa gereği İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait.

Türkiye'den 46 firma devler listesine girdi

"Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 2015 yılında 40 olan Türk firması sayısı 2016'da 46'ya yükselirken; bu firmaların geçen yıl yurtdışında üstlendikleri projelerden elde ettikleri toplam gelir 25.6 milyar dolar oldu.

Altın fiyatları bugün ne kadar? İşte Çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarının yükseldiği bugünlerde yatırım altınları da değer kazanmaya devam ediyor. Altın piyasasında talebin yoğunlaştığı çeyrek altın ve gram altın fiyatları da yükselen değerin ardından merakla takip ediliyor. Peki Altın fiyatları en son ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

Hazine haftaya 3 ihale düzenleyecek

Müsteşarlığın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 21 Ağustos Pazartesi günü ilk ihale düzenlenecek. Söz konusu ihaleyle, 5 yıl (1820 gün) vadeli, 6 ayda bir kupon ödemeli sabit kuponlu devlet tahvilinin ilk ihracı yapılacak. 

Yaş meyve-sebzede yüzde 30'luk fire için yeni önlemler

Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi, yaş meyve-sebzede tedarik zincirinde yüzde 25-30'a ulaşan firenin düşürülmesi için sektöre ilişkin bazı yeni standartlar belirlerken bunların zorunlu olarak uygulanması ve bu geçiş sürecine ilişkin de bazı kararlar aldı.