Mimar Hakkari iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet Mimar, Hakkari iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Yemek yerken iş fikri buldu! Alay ettiler ama şu an talebe yetişemiyor!

24 yaşındaki Amerikalı Craig, isimli genç kız arkadaşıyla yemek yerken yeni bir iş modeli buldu. Craig, patates aracılığıyla istenilen kişiye mesaj ekleyip gönderiyor.

Çaykur işçi alımı kura sonuçları açıklandı!

ÇAYKUR işçi alımı kura sonuçları, 30 Mayıs Salı günü gerçekleştirilen çekilişle netlik kazandı. ÇAYKUR'un Rize'deki toplam 33 fabrikasında mevsimlik işçi ihtiyacı, gerçekleştirilen çekilişle tamamlandı. ÇAYKUR'un Rize'deki fabrikalarında çalıştırılacak bin 70 mevsimlik işçinin belirlenmesi amacıyla kura çekimi yapıldı.

Trafiğin en yüksek olduğu 3'üncü şehir İstanbul

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, "Tomtom Trafik Endeksi 2015 verilerine göre dünyada trafik sıkışıklığının en yüksek olduğu 3'üncü şehir İstanbul. Mexico City birinci. Mexico City'de insanlar bir senede 5 haftayı trafikte bekleyerek geçiriyor." dedi.

Üretim reformunun zeytin maddesine şok itiraz

Hükümetin reform, dediği; muhalefetin zeytinlikler, kıyılar ve meraları imara açtığı iddiasıyla eleştirdiği Üretim Reform Tasarısına tali komisyon olan Eğitim Komisyonundan şok görüş geldi. Eğitim Komisyonu, tasarıyla ilgili raporunda zeytincilikle ilgili maddelerin çıkarılması önerisinde bulundu.

16 bin genç çiftçiye 483 milyon lira destek

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2016'da başlattıkları ve 3 yıl sürecek olan "Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Programı" kapsamında geçen yıl 15 bin genç çiftçiye çeşitli projeleri karşılığı olarak 450 milyon liralık hibe kullandırdıklarını, bu yıl rakamın 483 milyon liraya çıkacağını kaydetti.