Muhasebe Aydın iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet Muhasebe, Aydın iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Hamdi Ulukaya’ya 'Yardımseverlik Ödülü'

1919’dan bu yana 120 ülkede çocuklar için çalışmalar yürüten Save the Children (Çocukları Koruyun) adlı sivil toplum örgütü, Türkiyeli iş insanı Hamdi Ulukaya’yı insani yardım faaliyetlerinden ötürü ödüllendirdi.

Borsa günün ilk yarısında 109.000 puanı test etti 

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında 109.000 puanın üzerini görmesinin ardından, sürekli müzayede işlemlerine verilen araya yüzde 0,50 değer kazancıyla 108.975,24 puandan girdi.

Türkiye'nin jant devine yabancı ortak geliyor

Türkiye'nin en büyük alüminyum jant üreticisi olan CMS, çoğunluk hissesinin satışı için HSBC'ye yetki verdi

Kur farkı arttı; Yunanlar ile Bulgarlar oraya aktı

YUNANİSTAN ve Bulgaristan’da dövizin Türk parasına göre artış göstermesi, sınır komşusu Edirne’de ticareti hareketlendirdi. Özellikle hafta sonu otobüslerle kente gelen yabancı turistler, temizlik ürünlerinden mobilyaya, gıdadan tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazede alışveriş yapmaya başladı. Edirneli esnaf, Yunan ve Bulgar müşterileri için fiyat etiketlerini ve tabelalarını 3 dilde yazdırmaya başladı.

Bir şirket çalışanı yanlış anladı, gerçek ortaya çıktı

BİR tur seyahat acentesi tarafından şirket içinde yapılan bir yazışmada “9 Ekim’de yürürlüğe giren Türk vatandaşlarına yönelik Amerika vize başvurularının askıya alınma kararı sonrası, Schengen ülkelerinden de iş yavaşlatma veya durdurma duyuruları gelmeye başlamıştır” ifadelerinin kullanılması ve arkasından bu yazının dışarı sızması ortalığı karıştırdı.