Oyuncu iş ilanları (37 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 37 adet Oyuncu iş ilanı bulundu. 4 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Trafik kazasında hayat kurtaracak tasarım: The Cut-Save Life

Araç içindeki önemli güvenlik önlemlerinden biri olan emniyet kemeri hayatımızı kurtarırken kimi zaman tehlikenin içine düşmemize de neden olabiliyor. Kaza sonrası yaşanan problemler emniyet kemerinin sıkışmasıyla sonuçlanabiliyor. The Cut-Save Life isimli ödüllü tasarım ise emniyet kemeri kullanımını daha güvenli hale getiriyor. Kullanıcıları zor durumlardan çekip kurtarıyor.

Volkswagen Type 2 geleceğe dönüyor

Bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen Volkswagen T2, Geleceğe Dönüş filmiyle akıllara kazınan DeLorean’dan izler taşıyor.

Nissan ana vatanı Japonya'da üretime yeniden başlıyor!

Dünyanın önde gelen Japon otomotiv devi Nissan, araçların yetki verilmeyen kişilerce son kontrolünün yapıldığının ortaya çıkması ardından askıya aldığı üretimine yeniden başlıyor.

Ceza yazan polis memurunun otomobilini yaktı

Antalya'da polis memurunun aracını benzin dökerek yakan kişi tutuklandı.

Tofaş'tan 9 ayda tarihi rekor

Tofaş, ilk 9 ayda sektör tarihinin en yüksek üretim hacmini gerçekleştirirken ihracatını da arttırmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük 3’üncü sanayi kuruluşu Tofaş, 2017 yılının ilk 9 ayını tarihi bir rekorla kapattı.

Tesla bir yıl sonrasında sıfırı tüketecek

Tesla`nın elektrik altyapısı ve yeni modelleri için ihtiyaç duyacağı yatırım ve Model 3 kârlılığının düşük olması nedeniyle şirketin 1 sene içerisinde nakdinin tükenmesi bekleniyor.

Bu parayla kendisine araba aldı

İzmir'in Torbalı ilçesinde, 14 ay önce sigarayı bırakan ve bıraktığı günden itibaren sigara paralarını bir damacanada biriktiren adam bu parayla hem araba aldı hem de kızının eğitim masraflarını karşıladı.

Mazda'nın yeni otomobil konsepti ilk kez görüntülendi!

Mazda, etkileyici Vision Coupe konseptini Tokyo'da görücüye çıkardı!