Part time iş ilanları (1084 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 1084 adet Part time iş ilanı bulundu. 109 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Ermenistan rahatsız: Türkiye gelmesin!

Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Şavarş Koçaryan, Türkiye'nin Avrasya Ekonomik Birliği'ne (AEB) üye olma isteğinin absürd olduğunu söyledi.

Son dakika açıklaması.. Memura yapılacak zam belli oldu

3.2 milyon memur, 1.9 milyon emeklinin gözü dün Memur-Sen ile hükümet arasında süren toplu görüşmelerdeydi. Gün boyu süren müzakereler gece yarısından sonra sonuçlandı. Anlaşmaya göre kamu görevlisi ve memur emeklisi 2018 yılının ilk altı ayı için yüzde 4, ikinci altı ayı için ise yüzde 3.5 zam alacak. Bugün saat 11.00'de imzalar atılacak.

En istikrarlı ülke Türkiye olacak

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, bundan sonraki on yıllarda Türkiye’nin en istikrarlı ülke olacağını bildirdi. Yıldırım, Singapur-Türkiye İş Forumu’nda, işadamları, yatırımcılar için güven ve öngörülebilirliğin önemli olduğuna dikkati çekerek, şöyle konuştu: “Evet, biz geçen yıl kötü bir tecrübe yaşadık. Hiç olmaması gereken bir iş oldu. Bu olaya rağmen yılın sonunda yüzde 2.9 büyümeyi başardık. Bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 5, ikinci çeyrekte daha fazla, yüzde 7 büyüme öngörüyoruz. O bakımdan geleceğe yönelik ‘Acaba Türkiye’de bir istikrarsızlık olur mu, olmaz mı’ diye bir soru akla gelebilir. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olarak buradan söylüyorum, bundan sonraki gelecek on yıllarda en istikrarlı ülke Türkiye olacak. Bunu açıkça söylüyorum.”

Hedef 2 milyar dolar

Türkiye ile Singapur arasında görüşmeleri 2014 yılından beri süren geçen, yıl ise ülkelerin imzaladığı Serbest Ticaret Anlaşması’nın yürürlük müjdesi Başbakan Binali Yıldırım’ın Singapur ziyaretinde geldi. Karşılıklı 1 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşan iki ülkenin STA sonrası yeni hedefi ticareti 2 milyar dolara çıkarmak.

Sağlıkta sil baştan

HÜKÜMET, 2011 yılında Kanun Hükmünde Kararname ile hayata geçirdiği ve sağlıkta yeni dönem olarak sunduğu yapıyı tamamen değiştiriyor. İlerde sağlık kurumları için oluşturulan üçlü yönetim yapısı, 6 yıl sonra yeniden eski sisteme dönüyor. Hazırlanan son KHK’yla, ‘sağlıkta tek çatı’ oluşturuluyor. Gerekçe olarak da artan bürokrasi ve kadrolaşma gösteriliyor.