Sağlık Avrupa iş ilanları (1133 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 1133 adet Sağlık, Avrupa iş ilanı bulundu. 114 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2017 Hac kuraları ne zaman çekilecek? İlk kafile için son müracaat tarihi ne zaman?

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu binlerce hacı adayı tarafından merakla araştırılan konulardan biri haline geldi. Türkiye’den hacca gitmek için bu yıl 335 bin kişi yeni kayıt yaptırdı. Daha önce başvuranlarla birlikte hac görevini yapmak isteyenlerin sayısının bu sene 2 milyonu aşacağı bildirildi. Hacca gidecek olan vatandaşlar çekilişin yapılacağı tarihi dört gözle bekliyorlar. Kura çekimi sonrası hacca gitmeye hak kazanan vatandaşlar işlemlerini nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Peki, 2017 Hac kuraları ne zaman çekilecek? İlk kafile için son müracaat tarihi ne zaman?

Erken yaşta emeklilik için yaşa takılanların sorunu nasıl çözülecek?

Erken yaşta emeklilik için yaşa takılanlar sorunu çözmek için birçok araştırma yapmaya başladılar. Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlar, bir an önce iş hayatını bırakıp artık hayatlarını stressiz bir yaşam için sürdürmek istiyorlar. Vatandaşlar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın alanına giren konu hakkında müjdeli açıklamayı bekliyor. Peki, erken yaşta emeklilik için yaşa takılanların sorunu nasıl çözülecek?

Opel’in satışı üç hafta içinde gerçekleşebilir

Bünyesinde General Motors, Peugeot, Citroen ve DS modellerini bulunduran Fransız PSA Grubu’nun, Opel’in satışı konusunda yaptıkları görüşmelerde sona gelindi. Satışın önümüzdeki üç hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Mey İçki'ye 155 milyon liralık para cezası

REKABET Kurulu, Mey İçki ile ilgili soruşturmasını tamamladı. Mey İçki'nin 'rakiplerinin faaliyetlerini engelleyici davranışlarda bulunduğu'na karar veren Kurul, idari para cezası uygulanmasına karar verdi. Kurul, Mey İçki'ye 155 milyon 782 bin 969 TL idari para cezası verdi. Şirketin, kesilen para cezasını idare mahkemesine taşıma hakkı bulunuyor.

TÜRKONFED’den istihdam seferberliği

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan Milli İstihdam Seferberliği’ne "iş gücünün eğitim ve kalitesine" odaklanan politika önerisiyle destek verdi.