Stajyer Hakkari iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Stajyer, Hakkari iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Paradaki imza değişiyor

27 Mart`tan itibaren tedavüle girecek yeni 200, 10 ve 5`TL`lik banknotlarda artık Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya`nın imzası olacak.

Kaplıca tedavisinde masraf devletten!

Doktoru tarafından kaplıca tedavisine gönderilenlere güzel haber... SGK 242 kaplıca tesisindeki tedavilere ait yol, gündelik ve refakatçi giderlerini karşılıyor

460 bin KOBİ'nin KOSGEB kredilerini alabilmesi için bankalara resmi yazı

KOSGEB Başkanı Biçer, "KOBİ'lerin bir an önce faizsiz krediye erişebilmeleri için adeta seferberlik ilan ettik" dedi. Biçer, bankalara kredi işlemlerinin kolaylaştırılması için üçüncü kez resmi yazıyla çağrıda bulunduklarını söyledi.

Her 3 kişiden ikisi internetten alışveriş yapıyor

GFK'nın yaptığı araştırmaya göre, Türkiye'de ihtiyaçlarının önemli kısmı için internetten alışveriş yapabileceğini belirtenlerin oranı yüzde 65'i buldu. Son 6 ayda en fazla online satın alma işlemi yapılan kategorilerin başında yüzde 49 ile giyim gelirken, bunu yüzde 48 ile finansal hizmetler izledi.

Taksilerde yeni sorun! Şikayet yağıyor...

İstanbul'da ocak ayında yürürlüğe giren indi-bindi tarifesi ile kısa mesafede yolcu almama şikayetlerinin önüne geçilirken şimdi de taksimetre açmama ve yuvarlama şikayetleri gelmeye başladı. İstanbul Taksiciler Odası'na göre 2 bin 500 taksici yeni siteme geçmedi.