Stajyer Iğdır iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Stajyer, Iğdır iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'Bu yıl ihracat 155 milyar doları aşacak'

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ihracatın bu yıl yüzde 11 artışla 155 milyar doların üzerinde olacağını, 2018'de ise 170 milyar doları hedefleyeceklerini söyledi.

Türkiye’nin hızlı balık olması şart

Panel öncesinde kısa bir değerlendirme yapan Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent, “Dünyaya bakarsak ne yazık ki onümüzdeki 10 yıl geride kalan 10 yıl kadar kolay geçmeyecek. Motive olmamız lazım ama aynı zamanda da tedbirli olmalıyız” diye konuştu.

Girişimcilik ruhu var

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının (SATSO) ev sahipliğinde, ’Ekonomi Zirvesi’nde Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu da bir konuşma gerçekleştirdi. Balkanlıoğlu, Türkiye’nin ve Sakarya’da ki son ekonomik gelişmeler, fırsatlar ve hedeflerin değerlendirildiği konuşmasında, şehir ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalara tam destek mesajı verdi.

Sanayi, turizm ve tarım şehri

Sakarya’da, Taş Yapı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Hürriyet gazetesinin gerçekleştirdiği ‘Sakarya Ekonomi Zirvesi’nde’ düzenlenen panelde dünyanın içinde bulunduğu ekonomik durum, reel ekonomi, sanayinin gelişimi ve kurlardaki değişimlerin yatırımlar üzerindeki etkisi gibi konular masaya yatırıldı.

Bilecik'te karabuğday hasadı başladı

Bilecik'in Gölpazarı ilçesine bağlı Kurşunlu, Beşevler ve Bolatlı köylerinde ekimi yapılan karabuğdayın hasadına başlandı.