Stajyer iş ilanları (343 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 343 adet Stajyer iş ilanı bulundu. 35 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın alacaklar dikkat! Altın fiyatları...

Altının gramı 151,8 liradan işlem görüyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 249, Cumhuriyet altını 1.015 liradan satılıyor.

Çay kralı ikinci kez iflas erteleme istedi

HANCI markası ile 30 yıldan bu yana çay üretimi yapan Karahancı Gıda ikinci kez iflas erteleme istedi. Rize, Trabzon ve İstanbul’da üç fabrikası bulunan Hancı Çay, 6 bin kadar üreticinin ürününü işleyip pazarlamasını yapıyor. Şirketin avukatı “Eğer Hancı Çay iflas ederse başta çalışanlar olmak üzere bir çok kişi zarar görür” yorumunda bulundu.

243 yeni mezunu kadrosuna kattı

Denetim, vergi ve danışmanlık şirketi PwC Türkiye’nin kadrosuna bu sene 243 yeni mezun genç katıldı. Yaklaşık 4.000 başvuru arasından seçilen mezunların yaş ortalaması 24 ve kadın oranı %48.

‘Ertelenen SGK prim ödemesi seneye başlasın’

2016 yılının Aralık ayı ile 2017 yılının Ocak ve Şubat aylarında ödenmesi gereken SGK Primlerinin ödemelerinin 9 ay ertelendiğini söyleyen Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bu primler, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ödenecek. Esnaf hem içinde bulunduğu ayın primini hem de geçmiş dönemden ertelenen primleri aynı anda ödemek zoruinda kalacak. Bir de yapılandırmadan gelen borç taksitlerinin ödemesi eklenince yılın son üç ayı esnafın mali yükü 3 katına çıkacak” dedi.

Netflix'in net kâr ve geliri arttı

Küresel internet televizyon ağı Netflix, bu yılın üçüncü çeyreğinde net kar ve gelirinin arttığını duyurdu.