Stajyer Kocaeli iş ilanları (19 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 19 adet Stajyer, Kocaeli iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'İyi fikirlerin nadide türler arasına girdiğini söyleyebiliriz'

Groupama Sigorta için hazırladığı ''Anayurt Oteli'' çalışması ile Kırmızı Zanaat / En İyi Tipografi Kullanımı kategorisinde Kırmızı kazanan Lokal'den Ali Göral; 'Anayurt Oteli’nin restorasyon afişini, filmin ruhunu ve karanlık dünyasını kelimelerle “resim” yaparak tasarladık' dedi.

'Kırmızı’yı yıllardır bildiğimiz takip ettiğimiz bir ödül'

MSA için hazırladığı çalışma ile Kırmızı Dijital / En İyi Site kategorisinde Kırmızı kazanan Agency Look Tüketici Deneyimi ve Tasarım Başkanı Tolga Güldallı, projelerinin detaylarından bahsetti.

'Bu sürece “Kırmızı” yakışırdı dedik'

Reklam Merkezi Marka Direktörü Yiğit Sal, Kırmızı Bölge / En İyi Özel Hedef Kitle Uygulaması kategorisi ve En İyi Gündem Bağlantılı Reklam kategorisi ödüllerini kazandıran çalışmalarını anlattı.

Antalya’da yerli turist bereketi

BU yılın ilk beş ayında kente gelen yabancı turist sayısının 3 milyonu geçtiğini belirten Antalya Valisi Münir Karaloğlu da, “Bayram döneminde Antalya hem iç turizm hem dış turizm bakımından çok yoğun, yollarımız, havaalanımız çok kalabalık olacak.

Bodrum’a ‘yıldız’ yağıyor

Türkiye turizmde zor günler geçirse de otel yatırımları hız kesmiyor. Özellikle dünyaca ünlü tatil beldesi Bodrum çok büyük otel zincirlerini çekmeye başladı. Son 2-3 yılda dünyanın en büyük otel markaları ardı ardına işletmeye açılırken, gelecek yıl da bazı markaların Bodrum’da yatırım yapması bekleniyor.