Tasarımcı iş ilanları (234 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 234 adet Tasarımcı iş ilanı bulundu. 24 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Kamuya açık binalar için yangına dayanıklı malzeme uyarısı

Gazbeton üretiminde dünyanın önde gelen markalarından Türk Ytong, 23-27 Mayıs'ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda yapılarda yangın güvenliğinin önemine dikkat çekecek.

Benzine 8 kuruş zam geldi

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 8 kuruş zam yapıldı.

İlk 5 ayda 404 kişi iş kazalarında hayatını kaybetti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2017 yılı ocak-mayıs döneminde iş kazalarında 404 işçinin hayatını kaybettiğini, bunların büyük bölümünün 30-35 yaş aralığında olduğunu söyledi. Müezzinoğlu, "Kendimize duyduğumuz saygıyı, eşimize, ailelerimize, evlatlarımıza verdiğimiz değeri çalışanımıza vermediğimiz sürece biz saygın, güçlü, yarınlarda büyük hedefleri olan bir işveren olamayız." dedi.

Dünya otomotiv devine büyük şok! 4 ayrı eyaletteki 11 tesiste arama yapılıyor

Alman otomobil devi Mercedes Benz tesisleri dizel skandalı sonrasında aranıyor. Stuttgart Savcılığı tarafından yürütülen emisyon skandalı kapsamında Mercedesin dört ayrı eyaletteki 11 tesisinde arama yapılıyor. Polis ve savcılık tarafından yapılan açıklamada Baden-Württemberg, Berlin, Saksonya ve Aşağı Saksonya eyaletlerindeki Mercedes Benz tesislerinde 23 savcı ve 230 polisin katıldığı operasyonla emisyon değerlerinde oynama iddialarına ilişkin delil aranıyor.

Zomato, Türkiye operasyonlarını dondurduğunu resmi olarak açıkladı

Restoran rehberi Zomato’nun Türkiye ofisini kapatacağı konuşuluyordu. Bugün Zomato Küresel Büyümeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oytun Çalapöver konuyla ilgili resmi bir açıklama paylaştı.