Tasarımcı iş ilanları (304 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 304 adet Tasarımcı iş ilanı bulundu. 31 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Bayramda 42 bin uçuş

KURBAN Bayramı tatilinin 10 güne çıkarılmasının ardından milyonlarca kişinin tatil için yollara düşmesi bekleniyor.

İkinci KGF sinyali

FİNANSAL Kurumlar Birliği (FKB) Başkanı Mehmet Cantekin, Kredi Garanti Fonu (KGF) kapsamı dışında bırakılan finansal kiralama ve finansman şirketlerinin, Halkbank müşterilerine yönelik kurulması planlanan ‘2. Kredi Garanti Fonu’na dahil edilmesini istediklerini; bu taleplerini Hazine Müsteşarlığı’na da ilettiklerini söyledi.

108 TL zam

Memur-Sen ve hükümet imzaları attı. Böylece, en düşük memur maaşı 2018 yılının ilk yarısında 108 lira zamla 2 bin 829 liraya yükseldi. 2019’un ikinci yarısında ise enflasyon farkı hesaba katılmaksızın en düşük memur maaşı 3 bin 198 liraya yükselmiş olacak. Memurlara ayrıca, ücretsiz hac izni ile helal gıda sertifikalı ürün kullanma imkânı tanınacak.

Nükleer tıpta ‘milli’ dönem

Enerji Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bugün imzalayacağı protokolle nükleer teknoloji alanında 2 kritik yerlileşme adımı atıyor. Buna göre Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) hem erişimi zor olan nükleer ilaçları üretecek hem de radyoloji, nükleer tıp cihazları gibi aletlerin kalibrasyonunu yapacak. Ayrıca TAEK’e alım garantisi verilecek.

‘Ev’de umut uzaklarda

İstanbul’da alt ya da orta gelirli vatandaş şehrin uzak ve gelişen bölgelerinde ev alıyor ya da kiralıyor. Yapılan araştırmaya göre İstanbul’da en ucuz evler sırasıyla Esenyurt, Sultangazi, Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Arnavutköy, Esenler, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Pendik’ye yer alıyor. En ucuz ilçede dahi ortalama metrekare fiyatı 2 bin lirayı aşıyor. En pahalı ilçe Beşiktaş’ta ise metrekare fiyatı 18 bin liranın üstünde.