Tekniker Avrupa iş ilanları (360 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 360 adet Tekniker, Avrupa iş ilanı bulundu. 36 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Samsun'da hamsinin kilosu 5 lira

Hamsinin bol çıkması ve kilosunun 5 lira olması Samsun'da hem balıkçıların hem de vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Esnafın faiz indirimi beklentisi

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, bankaların faiz oranları ile aracılık maliyetlerini düşürmesinin piyasaları ve reel sektörü olumlu etkileyeceğini belirtti.

Yolcu geçişinde "Sarp", araç geçişinde "Kapıkule" önde

Türkiye'nin kara hudut kapılarından 9 aylık dönemde yaklaşık 18,8 milyon yolcu ve 5,2 milyon araç geçiş yaptı. Bu dönemde en fazla yolcu geçişi yapılan kara hudut kapısı 5,4 milyon ile Sarp, en fazla araç geçişi yapılan kapı 1,3 milyon ile Kapıkule oldu.

Ortaca’ya Romanya’dan kardeş geldi

Dünyanın en iyi sahili arasında gösterilen caretta carettalarla ünlü Dalyan İztuzu kumsalını da sınırları içinde barındıran Muğla’nın Ortaca ilçesi ile Romanya’nın liman ve tatil kenti Mangalia “kardeş şehir” oldu.

Oyuncak sektöründe gözler bu fuara çevrildi

Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık’ın düzenlediği "10. Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı" 26 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor. 133 firmanın yer alacağı dev etkinliğe bu yıl yurt dışından 1.000 sektör profesyoneli ve alım heyetleri katılıyor. Üretici firma sayısındaki artış oranı, geçtiğimiz yılı 100 milyon Dolar ihracatla kapatan sektör açısından önemli bir etki yarattı. Türkiye oyuncak sektörü, 1 milyar dolar pazar hacmine sahip.