Teknisyen Aksaray iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet Teknisyen, Aksaray iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Rusya'dan Türkiye açıklaması: 2023'te hazır olacak

Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) 1 no'lu enerji bloğunun 2023’te devreye alınabileceğini açıkladı.

Sterlindeki düşüş İngiltere’ye giden turist sayısını artırdı

İngiliz Ulusal İstatistik Ofisi (ONS) verilerine göre, İngiltere’ye haziran ayında gelen turistlerin sayısı bir önceki yılın aynı ayına kıyasla yüzde 7 artarak 3.5 milyona yükseldi.

Polisten, kurban pazarlarında sahte para uyarısı

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi, kurban satıcılarını sahte para, hayvan hırsızlığı, yankesicilik, tırnakçılık ve dolandırıcılık olaylarıyla ilgili uyardı.

Denetimler artık drone’lar ve sensörlerle yapılacak

GÜNÜMÜZDE artık dijital dönüşüm, genetik, enerji gibi konuları konuşuyoruz. Hatta yapay zekâ, nesnelerin interneti gibi konular giderek daha sık gündeme geliyor. TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, bir röportajında “Bunların hepsinin birleşimine bakıldığı zaman bunun sanayiye dönüşüm biçimini ve toplumsal etkilerini uygarlığın evrimi hatta devrimi olarak tanımlayabileceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullanıyor. Dijitalin birçok farklı boyutu bulunuyor. Endüstriyel internet, artırılmış gerçeklik, dijital ikizler ve son dönemde drone’lar bu alanda yaygın olarak kullanılan uygulamalar olarak öne çıkıyor. Yeni dönemin getirdiği ihtiyaçlarla artık tüm bunların entegre bir biçimde kullanıldığı bir model de gittikçe görünür oluyor.

GE, Yeni Uygulamalarını Tanıttı

GE, Müşteriler için Dijital Endüstriyel Dönüşüme Değer Katan Yeni Uygulamalarını Tanıttı