Teknisyen Bursa iş ilanları (110 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 110 adet Teknisyen, Bursa iş ilanı bulundu. 11 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İŞSİZLİK RAKAMLARI AÇIKLANDI

Teknisyen Bursa İş ilanları Türkiye'de işsizlik oranı, 2016 yılı ekim ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre 1,3 puan artarak yüzde 11,8'e çıktı. Söz konusu dönemde işsiz sayısı 500 bin kişi artarak 3 milyon 647 bin kişi oldu.

HAKLARINI ARAYAN İŞÇİLER İŞLERİNDEN OLDULAR

Teknisyen Bursa İş ilanları Taşeron bir firmada çalışan otobüs şoförlerinin kış ortasında işlerine son verildi. Kapı önüne konulan şoförler, yaptıkları işlerden dolayı ödül bile aldıklarını fakat haklarını aramak istediklerinde işlerine son verildiğini ifade ettiler

TAŞERON İŞÇİYE MÜJDE

Teknisyen Bursa İş ilanları Taşeron İşçiler ile ilgili son dakika gelişmesi daha yaşandı. Bakan Müezzinoğlu, Taşeronlara kadro konusunda çok önemli bilgiler verdi. 720 Bin Taşeron İşçi'nin kadro merakını biraz dindiren Müezzinoğlu, Taşeron'a kadro'nun kesin olarak verileceğinin sinyalini verse de, kadroya geçecek taşeronların devlet memuru gibi olmayacağını söyledi. Bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan da taşeron işçilere müjde geldi.

TAŞERONA KADRO BAŞKA BAHARA KALDI

Teknisyen Bursa İş ilanları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu 4. OHAL Kapsamında KHK ile ilgili ihraç sayısını açıkladı. Taşeronlarla ilgili olarak ve Kamu Çalışma Reformu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Taşeron başka bahara mı kalacak?

TAŞERON İŞÇİLERE KADRO KOŞULLARI ŞEKİLLENİYOR

Teknisyen Bursa İş ilanları Taşeron işçilerin heyecanla beklediği kadroya geçiş için, şartlar şekillenmeye başladı.