Teknisyen Denizli iş ilanları (23 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 23 adet Teknisyen, Denizli iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


OPTİK FORMLAR ARTIK TARİH OLMALI

Teknisyen Denizli İş ilanları ÖSYM'nin yeni sınav sistemi ve soru tipi ile ilgili açıklamasının ardından konu eğitimciler arasında da tartışılmaya devam ediyor. Eğitimci-yazar Yasemin Katı, baş döndürücü bir hızla geliştiği söylenen çağımız teknolojisine, geçtiğimiz yılların sınav modeliyle yetişmenin yanlışlığına işaret ederek optik formların tarih olması gerektiğini dile getirdi.

SON 15 YILIN SORULARI ÇALINMIŞ! İŞTE İNCELENEN SINAVLAR

Teknisyen Denizli İş ilanları FETÖ soruşturması kapsamında Bakanlar Kurulu'nda, ÖSYM'nin yaptığı sınavlara ilişkin talimat verildi. ÖSYM'nin son 15 yıl yaptığı sınavlar inceleniyor. İnceleme başlatılan sınavlar listelendi.

ÖSYM SINAV KİTAPÇIKLARINI ELEKTRONİK ORTAMDA ARŞİVLEYECEK

Teknisyen Denizli İş ilanları ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, yasal bir düzenlemeyle sınavın evrağının aslı niteliğindeki belgeyi, elektronik ortamda saklayacak sisteme geçileceğini belirtti. Demir, "Dolayısıyla adayların soru kitapçıkları fiziksel olarak imha edilse de kitapçık üzerinde yaptıkları bütün işlemler, elektronik ortamda taranmış ve saklanmış olacak" dedi.

ÖSYM SINAVLARINDA 5 BİN 566 İPTAL

Teknisyen Denizli İş ilanları ÖSYM 2016’da sınavı iptal edilen aday sayıları ve nedenlerini kamuoyuyla paylaştı. Buna göre toplamda 5 bin 566 adayın sınavı çeşitli nedenlerle geçersiz sayıldı. 2016 Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) ise 517 adayın sınavı iptal edildi.

MERAKLA BEKLENEN SONUÇLAR AÇIKLANDI

Teknisyen Denizli İş ilanları TUS sonbahar dönemi sonuçları açıklandı Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonbahar dönemi sonuçları açıklandı.