Teknisyen Edirne iş ilanları (8 adet)

  • 1
Toplam 8 adet Teknisyen, Edirne iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'Yaratıcılık, cesaret yaptığımız işin temeli'

Nestle/Nescafe için hazırladığı çalışma ile Kırmızı Basın / Hızlı Tüketim Ürünü kategorisinde Kırmızı kazanan Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Can Faga, 'Yaratıcılık, cesaret yaptığımız işin temeli. Ama günlük iş yoğunluğu, bütçesel gerçekler, zamanlama ve müdahaleler işin içine girince yaratıcı ekiplerin bazen cesareti kırılabiliyor. Kırmızı ve benzeri yarışmalarsa tüm sektöre yaratıcılığın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.' dedi.  

'Hayata geçen ilklerle oldukça ses getirdik'

Volkswagen için hazırladıkları “Volkswagen & Bein Digiturk: Dünya'nın İlk TV Remarketing Uygulaması” çalışması ile Kırmızı Dijital /En İyi Dijital Mecra Kullanımı kategorisinde Kırmızı kazanan Mediacom Strateji Başkanı (CSO) Özlem Ergazi, ödüle giden süreci anlattı.

‘Türk aklı’ durumumuz olduğundan yaratıcı olduğumuzu düşünüyorum

aysen Anaokulları için hazırladıkları “Atlama” çalışması ile Kırmızı Bölge / Hizmet kategorisinde Kırmızı kazanan MandalAjans Başkanı Serkan Saysen; 'Amacımız; ‘’Atlama’’ sloganıyla insanların farkındalıklarını arttırıp, okul öncesi eğitim almış/almamış bir çocuğun ileriki hayatındaki başarılarını ne denli etkileyeceğini vurgulamaktı' ifadesinde bulundu.

Beşinci hibrit modeli satışta

2017’yi Türkiye’de ‘hibrit yılı’ ilan eden Toyota, CH-R Hybrid, Yaris Hybrid, RAV4 Hybrid ve Prius’tan sonra Auris Hybrid modelini de satışa sundu.

4.2 milyon TL'ye ilk sahibine teslim

ROLLS Royce Motor Cars İstanbul, ilk ‘Wraith Black Badge’ modelini 1 milyon 88 bin Euro’ya (4.2 milyon TL) Türkiye’ye getirip sahibine teslim etti.