Tekstil Avrupa iş ilanları (1640 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 1640 adet Tekstil, Avrupa iş ilanı bulundu. 164 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Kurtarıcı diye geldi kovuldu

Fransız Peugeot Citroen Grubu’nun bünyesine giren Alman Opel, 2013 yılı sonunda marka imajını düzeltmek için Henkel’den kurtarıcı olarak transfer ettiği ‘Bayan kozmetik’ lakaplı Tina Müller ile yollarını ayırdı. PSA Grubu, Müller’i Opel’de işe alan eski CEO Karl-Thomas Neumann’ı da görevden almıştı.

Hazır giyimcilerden Hindistan çıkarması

Ekonomi Bakanlığının desteği, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği organizasyonuyla Hindistan Hazır Giyim Sektörel Ticaret Heyeti, Mumbai'de gerçekleştirilen "Hindistan Perakende Forumu"na katıldı.

Emlak vergisi sınırının detayı belli oldu

Emlak vergisine getirilecek sınırlamada, emlak vergi değeri esas alınacak. Bir önceki emlak vergi değerinin yüzde 50’si geçilemeyecek. Belediye fazladan belirlese bile emlak vergisi hesaplanırken yasal tavan esas olacak.

Bursa'nın siyah inciri Uzak doğu pazarında

İnciri "Black Bursa" markasıyla Tayland ve Hong Kong'a ihraç etti Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: "Ekiplerimiz farklı coğrafyalardaki fuarlara katılarak, Bursa'da yetiştirilen ürünlerin tanıtımını yapıyor. Bu sayede Avrupa'nın ardından Uzak Doğu pazarına da girdik" Dünyanın en kaliteli inciri kabul edilen ve sadece Bursa bölgesinde yetişen "Bursa siyahı", Avrupa'nın ardından Uzak Doğu pazarında da alıcı buldu.

Fiyatı 4.5 liradan 20 liraya çıktı

Sinop-Kastamonu Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Bayrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Eylül'de denize açılan balıkçıların bu sezon palamuttan umduğunu bulamadığını söyledi.