Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri iş ilanları (3 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 3 adet Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


TAŞERONA KADRO GELİYOR

Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri İş ilanları Taşerona kadro geliyor

BEYKOZ’DA TAŞERON İŞÇİLER KAPI KAPI GEZİYOR…

Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri İş ilanları Beykoz’daki değişik kamu kurumlarında çalışan taşeron işçiler dertlerine derman üretmek için çalmadık kapı bırakmıyor.

TAŞERONA MÜJDE! BAKAN TARİH VERDİ

Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri İş ilanları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, taşeron işçilere kadro düzenlemesindeki son duruma ilişkin açıklamalarda bulundu

TAŞERON İŞÇİLER : PARAMIZI ALAMIYORUZ

Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri İş ilanları Mersin’de TCDD’nin 4’üncü hat projesinde çalışan taşeron işçiler ücretleri ödenmediği için 5 gündür iş bırakma eylemi yapıyor.

'TAŞERONDA GETİRİLMEK İSTENEN DÜZENLEMELER TALEPLERİMİZİN GERİSİNDE'

Uçak Teknolojisi Motor Gövde Elektrik Elektronik Teknikeri İş ilanları Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Taşeron konusunda ne yazık ki hem 64. hükümetin hem de 65. hükümetin yaklaşımları bizim taleplerimizi karşılamaktan çok uzak. Taşeron konusunda getirilmek istenen düzenlemeler, Hak-İş'in ve üyelerimizin taleplerinin çok gerisinde