Vasıfsız Hatay iş ilanları (20 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 20 adet Vasıfsız, Hatay iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İdeal Ev Fuarı Kocaeli’nde başlıyor

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından düzenlenen İdeal Ev Fuarı (İDEV) 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, 27 Nisan 2017 tarihi arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Mekezi’nde gerçekleşecek.

Vestel'e 3 istihdam ödülü birden

Vestel, Manisa Çalışma ve İş Kurumu koordinatörlüğünde, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Manisa İstihdamda Buluşma Günleri’nden 3 ödülle birden döndü. 2016 yılı kapsamında ‘En Fazla İstihdam Sağlayan İşletme’, ‘En Fazla Kadın İstihdamı Sağlayan İşletme’ ve ‘Kontenjan Fazlası En Çok Engelli İstihdamı Sağlayan İşletme’ ödüllerini alan Vestel, Türkiye’nin ekonomisine ve insanına sağladığı katkıyı bir kez daha gösterdi.

Zeybekci: Yapılan kabalık ve saygısızlık

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmasıyla ilgili, "ABD'nin yaptığı kabalık ve saygısızlık. Halk Bankası Genel Müdür yardımcısı illegal bir örgütün temsilcisi değil. Onun ifadesine ihtiyaç varsa, madem dostsak, müttefiksek niye köşenin arkasında bekliyorsun, sütrede pusu kuruyorsun" dedi.

TMSF açıkladı: Satmıyoruz

TMSF'ye devredilen Naksan Holding'in kayyum heyeti, "holding bünyesindeki 47 şirketin satışa çıkarıldığı" yönündeki haberleri yalanladı

Dolar ve Euro fiyatları bugün ne kadar?

Serbest piyasada döviz açılış fiyatları.. Dolar 3,6550 liradan, avro 3,9520 liradan güne başladı. İstanbul serbest piyasada dolar 3,6550, avro 3,9520 liradan güne başladı.