Vasıfsız Hatay iş ilanları (12 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 12 adet Vasıfsız, Hatay iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Asırlık sinema binası satışa çıkarıldı

İstanbul Fatih’te bulunan asırlık Ferrah Sineması’nın binası satışa çıkarıldı. Milli Eğitim Vakfı’na ait tarihi bina için 16 milyon liralık bedel belirlendi. İlk ihalesi 14 Temmuz’da yapılacak bina bir dönümlük alan üzerine kurulu.

Hafta sonu tatili kalkıyor mu? Çalışana 1700 TL devlet desteği

Hafta sonu tatili konusunda 1924 yılında çıkartılan ve en az bir gün tatil yapmayı koşul olarak sunan kanun kaldırılıyor. Hafta sonu tatilinin kaldırılma gerekçesinin ise sanayi kuruluşlarının her yıl belirli bir miktar ödeyerek belediyelerden almak zorunda olduğu çalışma ruhsatı olduğu ifade edildi. İşte, hafta sonu tatili kaldırılıyor mu sorusunun detaylı yanıtı

Dünyanın en kaliteli balığı Türkiye’den çıktı

ITQI (Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü) tarafından bu yıl 13. kez yapılan ve toplamda Michelin yıldızlı dünyaca ünlü 130 şef ile sömeliyenin jüri üyeliği yaptığı yarışmada SÜRSAN’ın ürettiği Levrek balığı, dünyanın en kaliteli balığı seçildi.

Devlet yardımlarından yararlanan milyonlarca haneye yeni düzen

Devlet, sosyal yardım alan yaklaşık üç milyon hanede çalışabilecek durumda olanlara özel sektörde iş teklifi yapacak. Üç kez iş teklifini reddedenin yardımı 1 yıl süreyle kesilecek. Sosyal yardım alan kişiyi istihdam eden işverenin sigorta primini ise devlet üstlenecek.

Temmuz memur zammı ne kadar olacak? Memur maaş zammı 2017

Temmuz ayı memur zammı için kamu çalışanlarının arayışı devam ediyor. Milyonlarca emeklinin enflasyondan etkilenmemesi için gerçekleştirilecek olan zam oranları, TÜFE'ye oranla değişkenlik gösterebilecek. Peki, memurlar Temmuz ayı enflasyon oranlarına göre maaş zammı olarak ne kadar elde edecek? İşte, merakla araştırılan temmuz ayı enflasyon zammı oranları