Vasıfsız Karabük iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet Vasıfsız, Karabük iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


16 bin genç çiftçiye 483 milyon lira destek

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2016'da başlattıkları ve 3 yıl sürecek olan "Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Programı" kapsamında geçen yıl 15 bin genç çiftçiye çeşitli projeleri karşılığı olarak 450 milyon liralık hibe kullandırdıklarını, bu yıl rakamın 483 milyon liraya çıkacağını kaydetti.

İşyeri sahipleri dikkat! 1 Temmuz'da başlıyor!

Kundura tamircisinden yufkacıya, taksi durağından eczaneye, fırından sepet üreticisine kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan ve yüz binlerle ifade edilen küçük ölçekli işletmede, 1 Temmuz'dan itibaren başlayacak işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğu nedeniyle telaş başladı.  

Türk Telekom çalışanlarının olimpiyat heyecanı

Yaklaşık 5 bin Türk Telekom çalışanının katılımıyla gerçekleştirilen Türk Telekom Spor Olimpiyatları’nda çeşitli branşlarda 754 sporcudan oluşan 104 takım yarıştı. Türk Telekom çalışanları, dostluk havasında geçen karşılaşmalarda olimpiyat heyecanı yaşadı.

Olmayan çocukları kayıtlı göstererek çocuk parası almışlar

Almanya’da yaşayan AB üyesi ülke vatandaşlarının bir kısmının, olmayan çocukları için çocuk parası talebinde bulunduğu ortaya çıktı.

Nisan'da turist sayısı umut verdi

Turizm Bakanlığı'nın açıkladığı verilere göre Nisan ayına ilişkin yabancı ziyaretçi istatistikleri şöyle gerçekleşti: