Yönetici Erzincan iş ilanları (19 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 19 adet Yönetici, Erzincan iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Mikro kredinin makro kadınları

Sakine, Saniye, Mehlika ve Cemile... Eskişehir’de yaşayan dört farklı kadının ortak bir hikâyesi var. Hayat hepsini büyük ekonomik zorluklarla sınadı. Ama yılmadılar, aldıkları mikro kredi desteği sayesinde kendilerini yoktan, yeniden var ettiler.

Yabancıların ilgisi sürüyor

TÜRKİYE genelinde haziranda yapılan konut satışları hem geçen aya, hem de geçen yılın aynı dönemine göre düşüş gösterse de yabancıya yapılan konut satışı arttı.

Avrupalı Halk Ekmek için yarışıyor

İSTANBUL’da dar gelirli vatandaşlara hizmet amacıyla 40 yıl önce kurulan ve bugün Avrupa’nın en büyük ekmek üreticisi haline gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin(İBB) şirketlerinden Halk Ekmek Fabrikası’nın açtığı ihale için Avrupalı şirketler birbiriyle yarışıyor.

MÜSİAD’dan ‘CNR Food Fuarı’na destek

İSTANBUL Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin öncülük ettiği ve 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek CNR Food İstanbul fuarına destek artıyor.

Türk mobilyası yabancıların radarında

MOBİLYA Sanayicileri ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Ahmet Güleç, mobilya sektöründe dünyada iş birliği yaptıkları şirketlerin Türkiye'yi yatırım ülkesi olarak görmeye başladığını, marka sahibi bazı büyük yatırımcıların üretimlerini buraya kaydırmayı düşündüklerini söyledi.