Yönetici Kıbrıs iş ilanları (9 adet)

  • 1
Toplam 9 adet Yönetici, Kıbrıs iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Afrika’daki açık değerlendirilmeli

DIŞ Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Tamer Taşkın, “Afrika’da 600 milyonun üzerinde kişinin elektriğe ulaşımı yok. Artan şehirleşme ve yatırımlara bağlı enerji talebi artacağından Türk girişimciler bu bölgedeki sektördeki açığı değerlendirebilir” dedi.

Enerjini finansmana harcama

Aklease rüzgâr, güneş, biyokütle ve jeotermale dayalı elektrik üretimi projelerinin finansmanına destek vererek yatırımcının en büyük sorununu aşmasını sağlıyor. Aklease Genel Müdürü Şenol Altundaş “7 yılda 70 bin kişinin elektrik ihtiyacının karşılanmasına destek olduk” diye konuştu.

Ketencik bitkisine üretim desteği

TÜRKİYE’de EPDK Biyodizel İşleme Lisansına sahip  ilk tedarikçi olarak faaliyet gösteren  DB Tarımsal Enerji,  sektörde hammadde olarak kullanılabilecek ketencik bitkisinin yerli tarıma kazandırılması sürecine destek vereceğini açıkladı.

Şükrü Hoca’ya veda

TÜRKİYE’NİN önde gelen vergi uzmanlarından ve Hürriyet gazetesi yazarı Prof. Dr. Şükrü Kızılot, son yolculuğuna Ankara’dan uğurlandı.

Bu ‘Note’lar yanmayacak

Bir önceki modeli ‘Note 7’de batarya üzerindeki baskıdan dolayı yanma sorunu yaşayan ve piyasadaki telefonları toplatan Samsung, ‘Note 8’de aldığı önlemlerle dikkat çekiyor. 18 Eylül’de Türkiye’de satışa sunulacak Note 8, aynı problemler yaşanmasın diye 0.7 mm kalınlaştırılarak, batarya kapasitesi düşürülmüş.