Yatılı Denizli iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet Yatılı, Denizli iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Kemer'e gelen Hollandalılar mutlu

Türkiye ile Hollanda arasında yaşanan krize rağmen yine Türkiye'yi tercih eden Hollandalı turistler Türkiye’nin güvenli olduğunu belirtirken, ülkelerinde döndüklerine bunu anlatacaklarını kaydetti.

Gaziantepli halıcılar Çin'den mutlu döndü

Çin'in Şanghay kentinde düzenlenen halı fuarından dönen Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği (GAHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, "Gaziantep'te dokunan halıların dünyanın her yerinde kullanıldığını görmek bizleri mutlu ediyor. Fuar var olan umutlarımızı daha da artırdı, fuardan mutlu döndük." dedi.

İsveç'ten sezonun ilk turist geldi

İsveç'ten sezonun ilk turist kafilesi, Antalya'ya geldi. Stockholm'den kalkış yapan, 189 İskandinav turisti taşıyan uçak, Antalya Havalimanı'na iniş yaptı. Su takı ile karşılanan İskandinav turistlere uçaktan indikten sonra çiçek verildi.

Doğalgazda "81 ilde 81" hedefi için geri sayım

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) Artvin doğalgaz dağıtım ihalesi için 6, Hakkari, Şırnak, Cizre, İdil, Silopi ve Yüksekova doğalgaz dağıtım ihalesi için 4 şirket şartname satın aldı. Bu ihalelerin tamamlanması ile 2018 itibarıyla Türkiye'nin 81 ilinde doğalgaza erişim sağlanacak.

Gübre analiz kuruluşları ve fiyatları belirlendi

Piyasa ve şikayet denetimleri kapsamında alınacak kimyevi ve organik gübre numunelerinin analizi için ilgili kuruluşlar ve ücretler belirlendi.