Yatılı iş ilanları (145 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 145 adet Yatılı iş ilanı bulundu. 15 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Herkes Bozcaada'ya akın etti, yer bulamayan geri dönüyor

Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi, hafta sonunun 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile birleşmesiyle 3 günlük tatili fırsat bilenlerin akınına uğradı. Adadaki otel ve işletmelerdeki doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı, rezervasyon yaptırmadan gelen tatilcilerin bazıları yer bulmakta zorlandı. Yer bulyamayanlar ise adadan ayrılmak zorunda kaldı.

Avenue IBUS yeni deneyimlere hazır

TEMSA’nın geliştirdiği Türkiye’nin ilk Akıllı Otobüsü Avenue IBUS, STM ile birlikte geliştirilen büyük veri teknolojisi odaklı V2SMART platformunun ilk ürünü Fleetics ile daha da akıllandı. IBUS “Fikirden Girişimciliğe Yolculuk için Hazır mısınız?” Projesi kapsamında deneyimlenmesi amacıyla Kocaeli Üniversitesi Teknopark’a teslim edildi.

TÜSİAD'tan 1 Mayıs mesajı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Erol Bilecik, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları, haftanın son günü yaşadığı düşüşün ardından yatırımcısının yüzünü pek güldüremedi. Yatırımcının güvenli limanı olarak bilinen altın, gram fiyatında yaşanan düşüşün ardından yatırım düşünenler tarafından yakın takibe alındı. Geçtiğimiz hafta 151 TL'ye kadar yükselen altın fiyatları, bu haftanın sonunda büyük bir düşüş yaşadı. Peki, çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne oldu? İşte, detaylı bilgiler

1 Mayıs'ta hastaneler açık mı? PTT ve noter açık olacak mı?

1 Mayıs'ın tatil ilan edilmesi, PTT, noter ve hastaneler gibi devlet dairelerinin açık olup olmadığı sorularını gündeme getirdi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir coşkuyla kutlanacak olan '1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı'nda okullar tatil edilirken; bazı yollar kapatıldı. Peki, 1 Mayıs'ta hastaneler, PTT ve noter açık mı?