Yat��l�� iş ilanları (1628 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 1628 adet Yat��l�� iş ilanı bulundu. 163 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Türkiye için can sıkan karar... Tamamen iptal ettiler

MIAMI merkezli ünlü gemi şirketi Royal Caribbean International,siyasi belirsizliği’ gerekçe göstererek gelecek yılki Kuşadası Limanı ve tüm Türkiye seferlerini iptal ettiklerini açıkladı.

Nar ve patlıcana izin çıktı...

Rusya Tarım Bakanı Aleksandr Tkaçev, domateslerin ardından Moskova’nın 30 Ekim’den itibaren Türkiye’den patlıcan ve nar sevkıyatına da izin vereceğini söyledi.

Ünlü sanayici ile mülk sahipleri arasında 'kira kavgası'

İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’ın şirketi Bahçıvan Gıda’nın, mülk sahipleri ile, ödenmeyen kiralar nedeni ile davalık olduğu anlaşıldı. Alacaklı taraf ödenmeyen 10 aylık kira için önceki gün şirket merkezinde haciz işlemi yaptı. Erdal Bahçıvan ise “Alacaklı taraf, ödediğimiz paradan devletin payını ödemediği için kira ödemelerini durdurduk. Teminatı yatırıp haczi durduracağız” dedi.

Reuters'tan Türk Telekom iddiası

STC'nin Türk Telekom borç müzakerelerinde Kasım'a kadar istediği ek süre verilmeyecek; TT'nin icra komitesine atama planlanıyor.

Hamdi Ulukaya’ya 'Yardımseverlik Ödülü'

1919’dan bu yana 120 ülkede çocuklar için çalışmalar yürüten Save the Children (Çocukları Koruyun) adlı sivil toplum örgütü, Türkiyeli iş insanı Hamdi Ulukaya’yı insani yardım faaliyetlerinden ötürü ödüllendirdi.