Yat��l�� Karaman iş ilanları (8 adet)

  • 1
Toplam 8 adet Yat��l��, Karaman iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Elektrik kesintisi anlık görülecek

BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, yeni teknolojilerle trafo merkezlerine monte edilen modemler üzerinden elektrik kesinti bilgisini artık anlık olarak öğrenebildiklerini belirterek, “Abonelerin ihbarına gerek kalmaksızın müdahale etme imkânımız var” dedi.

Suça karşı ‘kentsel dönüşüm’ projesi

BAŞTA uyuşturucu olmak üzere terör ve suç çeteleriyle mücadele kapsamında suç oranlarının yüksek olduğu bölge ve mahallelerde kentsel dönüşüm yapılacak.

Ekmek fırını satıp avokado alacağız

Yaklaşık 17 yıldır hizmet veren Garanti Barter, uluslararası ticarette ‘barter’ sistemini kullanmak için harekete geçti. Dünya ticaretinin yüzde 55’inin barter ile gerçekleştirildiğini söyleyen Garanti Barter Genel Müdürü Birbey Ergün, “Türkiye de bu yöntemle 15 milyon dolar ihracat yaptığı bir ülkeye ihracatını 1 milyar dolara çıkarabilir” dedi.

Türk otellerine uluslararası ödüller

TURİZM dünyasının ‘oscarı’ olarak gösterilen World Travel Awards 2017’de, Türkiye’nin en iyi iş oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel seçilirken, Cornelia Diamond Golf Resort Spa da Avrupa’nın En İyi Herşey Dahil Oteli ve Avrupa’nın En iyi Lüks Oteli ödüllerine layık görüldü.

Kayıtta mıyız

Sosyal medyada başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden araç içi kamera görüntüleri paylaşılıyor. En son teknolojilerle donatılan bu ürünler, çarpışma sensörü ve geniş açı lens gibi özelliklerle kullanıcıların mağdur olmasını engelliyor.