agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


CTE 317 ceza infaz katibi alımı uygulama sınav metinleri yayınlandı

agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci İş ilanlarıCTE 317 ceza infaz katibi alımı uygulama sınav metinleri yayınlandı
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri CTE 317 ceza infaz kurumu katibi alımı uygulama sınav metinleri yayınlandı. Ceza infaz kurumu katipliği uygulama sınavı metinlerinin tamamı için tıklayınız.

Anadolu Üniversitesi 2016-2017 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı kurumlararası yatay geçiş kontenjanları

agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci İş ilanlarıAnadolu Üniversitesi 2016-2017 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı kurumlararası yatay geçiş kontenjanları
Anadolu üniversitesi tarafından 2016-2017 öğretim yılı Bahar yarıyılı kurumlararası yatay geçiş kontenjanları ve başvuru koşulları açıklandı. Başvuru tarihleri ve detaylar için tıklayınız.

AÖF ve KPSS sınav tarihleri çakışıyor

agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci İş ilanlarıAÖF ve KPSS sınav tarihleri çakışıyor
2017 yılının Mayıs ayında Açıköğretim Fakültesi ve KPSS sınav tarihlerinde çakışma olacak. KPSS A grubu ve öğretmenlik alan bilgisi sınavı ile AÖF bahar dönemi sonu sınavları 27-28 Mayıs'ta çakışacak.

Türkiye'nin ilk yerli arama motoru Geliyoo

agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci İş ilanlarıTürkiye'nin ilk yerli arama motoru Geliyoo
Mühendis Hakan Atabaş ve Fatih Arslan Türkiye'nin ilk yerli arama motoru "Geliyoo" test yayınına başladı. Google arama motoruna rakip yeni Türk arama motoru Geliyoo.com da bir çok özellik ayrıntılı olarak düşünülmüş.

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınav sonuçları açıklandı

agac bicme makinesi operatoru hizarci keresteci İş ilanlarıMilli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sınav sonuçları açıklandı
Milli Savunma Bakanlığı tarafından 30 sözleşmeli bilişim personeli alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınav 1-3 Şubat ile 6-10 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak.