aktif satis takim lideri iş ilanları (10 adet)

  • 1
Toplam 10 adet aktif satis takim lideri iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Araştırma Görevlisi Başvurularında Son Gün

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından 75 üniversite için açılan 896 araştırma görevlisi alımı için başvurular bugün sona eriyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı

Kamuya 100 Bin Bilişim Personeli Alınacağı Duyuruldu

Açığı kapatmak için çalışma yapan hükümet, bütün kamu kurumlarının bilgi-işlem dairelerini yenilerken, kamuya 100 bine yakın bilişim personeli alınmasına da karar verdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Adalet Bakanlığı 4 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayınlayarak sözleşmeli infaz koruma memuru alımı yapılacağını duyurdu. İlana başvuru şartları, alınacak personel sayısı ve diğer detaylar şöyle:

2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Ara Sınav Sonuçları Açıklandı

2016 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Ara Sınav Sonuçları Açıklanıyor

MEB Ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursu Açma Koşullarını Belirledi

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), belediyeler ile yapılacak protokol çerçevesinde, ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursu açılabilmesine ilişkin detaylar belirlendi, öğrenciler sadece okullarındaki ders saatleri dışında bu kurslara katılabilecek.