aluminyum dogramaci iş ilanları (3 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 3 adet aluminyum dogramaci iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


SENDİKA TEMSİLCİSİ İŞÇİ İLE İŞVEREN ARASINDAKİ BAĞDIR

aluminyum dogramaci İş ilanları Cem Kılıç, Milliyet Gazetesindeki köşesinde, Sosyal diyaloğun kurulmasında işyeri sendika temsilcilerine önemli görevler düştiğine dikkat çektiği yazısında, "İşyeri sendika temsilcileri sendika ile üye, sendika ile işveren ve üye ile işveren arasında bağ kuran kişilerdir." ifadelerini kullandı. İşte Kılıç'ın yazısı:

EV İŞÇİLERİ DE SENDİKALI OLABİLECEK

aluminyum dogramaci İş ilanları Ev işçileri, sorunlarının çözümü için “Ev İşçileri Tip Sözleşme Yönetmelik Taslağı” oluşturdu. İşçilerin sosyal güvencesinden çalışma saatlerine kadar pek çok boşluğu dolduran taslak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’na sunulacak. Taslakta ev işçilerine, çalıştıkları alanda sendika kurma, kurulu bir sendikaya üye olma ve toplu pazarlık hakkına sahip olmaları öngörülüyor.

EK İŞ YAPANLARA KÖTÜ HABER! FACEBOOK ÜZERİNDEN EK İŞ YAPTI İŞTEN ATILDI

aluminyum dogramaci İş ilanları İş hayatının tartışmalı konuları arasında yer alan ek iş ile ilgili Yargıtay'dan emsal teşkil edecek bir karar çıktı. Yüksek mahkeme, Facebook üzerinden ek iş yaptığı için işten atılan çalışanın iş akdinin feshedilmesinin 'haklı fesih' kapsamına girdiğini hükmetti. Mahkemet, ek iş yapan çalışanın işten atılmasını da haklı buldu.

BAKANLIĞA TAŞERON RAPORU!

aluminyum dogramaci İş ilanları Şirketler, gündemde olan taşeron yasasının ne şekilde düzenleneceği konusunda titiz davranılması gerektiğini, 20 bin şirketin yaptığı yatırımları, kredi borçlarının düşünülmesini ve bürolarında istihdam ettikleri 100 bin civarında personelin de dikkate alınmasını talep ediyorlar.

MİLYONLARI İLGİLENDİRİYOR! HEPSİ KABUL EDİLDİ

aluminyum dogramaci İş ilanları Tasarının TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki görüşmeleri, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın sunumuyla başladı. Tasarının geride kalan 7 günlük görüşmelerinde 82 madde kabul edildi.