analiz iş ilanları (122 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 122 adet analiz iş ilanı bulundu. 13 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Süleyman Soylu: FETÖ ile mücadele kararlılığımız aynen devam edecek

Süleyman Soylu: FETÖ ile mücadele kararlılığımız aynen devam edecekSüleyman Soylu: FETÖ ile mücadele kararlılığımız aynen devam edecek
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Terör örgütleri DAEŞ, PKK ve FETÖ ile mücadele kararlılığımız aynı şekilde devam edecektir, dedi.

Mobil Kuran'ı Kerim uygulamalarında hata var, dikkat ediniz

Mobil Kuran'ı Kerim uygulamalarında hata var, dikkat edinizMobil Kuran'ı Kerim uygulamalarında hata var, dikkat ediniz
Uluslar Arası Kur’an-ı Kerim Ezberleme Kurumu, akıllı cihazlar bulunan mobil cihaz uygulamasının güvenirliği ile ilgili uyarılarda bulunuldu. Mobil Kuran’ı Kerim uygulamaları çarpıtma ve anlam karışıklığına yol açtığını söyledi.

TSK’nın gözbebeği Göktürk-1 uzaya fırlatılacak

TSK’nın gözbebeği Göktürk-1 uzaya fırlatılacakTSK’nın gözbebeği Göktürk-1 uzaya fırlatılacak
5 Aralık’ta uzaya fırlatılacak olan Göktürk-1 uydusunun fırlatma anı canlı olarak izlenebilecek.

Bingöl Karlıova ilçesinde eğitime 2 gün ara verildi

Bingöl Karlıova ilçesinde eğitime 2 gün ara verildiBingöl Karlıova ilçesinde eğitime 2 gün ara verildi
Bingöl ilimizin Karlıova ilçesinde yoğun kar yağışından dolayı eğitime ara verildi. Bingöl ilimizin Karlıova ilçesin eğitime 4 Aralık ve 5 Aralık tarihlerinde ara verildi.

Sağlık Bakanı, ilk şehir hastanesini 1 ay içinde açacaklarını söyledi

Sağlık Bakanı, ilk şehir hastanesini 1 ay içinde açacaklarını söylediSağlık Bakanı, ilk şehir hastanesini 1 ay içinde açacaklarını söyledi
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin’de gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında gündem de olan şehir hastaneleri projesine değindi. Çok yakın zamanda ilk şehir hastanesini açacakların da söyledi.

İŞKUR insan kaynakları ve istihdam fuarıyla pek çok iş fırsatı

İŞKUR insan kaynakları ve istihdam fuarıyla pek çok iş fırsatıİŞKUR insan kaynakları ve istihdam fuarıyla pek çok iş fırsatı
İŞKUR tarafından 14-15-16 Aralık tarihlerinde insan kaynakları ve istihdam fuarı düzenleneceği duyurusu yapıldı. Fuarda iş arayanlar ile iş gücü arayanların bir araya gelmesiyle iş bulma fırsatları yaratılacak.

Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan bedelli askerlik açıklaması

Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan bedelli askerlik açıklamasıBaşbakan Yardımcısı Kaynak'tan bedelli askerlik açıklaması
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, bedelli askerli çıkacak mı sorusuna cevap verdi. 1 milyon gencin beklediği bedelli askerlik çıkacak mı?

2016 İSG (2. Dönem) ve 2016 DHBT cevap anahtarları yayımlandı

2016 İSG (2. Dönem) ve 2016 DHBT cevap anahtarları yayımlandı2016 İSG (2. Dönem) ve 2016 DHBT cevap anahtarları yayımlandı
2016 İSG (2. Dönem) İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile 2016 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) sınavı cevap anahtarları yayımlandı.