ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci iş ilanları (3 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 3 adet ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


KPSS 2017/1 İle Sosyal Güvenlik Kurumuna Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci İş ilanlarıKPSS 2017/1 İle Sosyal Güvenlik Kurumuna Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu
Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından KPSS 2017/1 tercihleriyle kadrolarına atanan memur adayları için bir duyuru yayınladı. KPSS 2017/1 yerleştirme sonuçlarına göre SGK'ya atananlardan istenen belgeler açıklandı.

RTÜK 60 Kamu Personel Alımı Yapacak

ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci İş ilanlarıRTÜK 60 Kamu Personel Alımı Yapacak
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜRK) tarafından 60 kamu personeli alımı yapılacak. RTÜRK 60 Üst Kurul Uzman Yardımcısı alımı başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

İŞKUR'dan İşsizlere Günlük 54 TL Kazandıran İEP Kurs Başvuruları

ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci İş ilanlarıİŞKUR'dan İşsizlere Günlük 54 TL Kazandıran İEP Kurs Başvuruları
İşsizler İŞKUR’un düzenlenmiş olduğu işbaşı eğitim programlarına katılarak hem meslek sahibi olup hem de günlük 54 TL kazanabilecekler. Kurslara ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Polis Memuru İle Hemşire Eşi Evde Ölü Bulundu

ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci İş ilanlarıPolis Memuru İle Hemşire Eşi Evde Ölü Bulundu
Polis memuru ile hemşire eşi evlerinde ölü bulundu. Konya'nın Cihanbeyli İlçesinde polisi memuru 27 yaşındaki Serkan Çevik ile aynı yaştaki hemşire eşi Elif Çevik, evde ölü olarak bulundu.

Milletvekili Arzu Erdem: Yeni Bir Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Yapılacak

ayakkabi imalatcisi ayakkabi imalatcisi sayaci İş ilanlarıMilletvekili Arzu Erdem: Yeni Bir Polis Özel Harekat (PÖH) Alımı Yapılacak
İstanbul Milletvekili Arzu Erdem özel harekat polisi alımı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Yeni bir PÖH alımı yapılacağını, PÖH alımında yaş şartının yükseltilmesi gerektiğini ve bayan özel harekat alımı olması gerektiğini belirtti.