bankacilik ve sigortacilik meslek elemani iş ilanları (15 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 15 adet bankacilik ve sigortacilik meslek elemani iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2016 YLSY SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

bankacilik ve sigortacilik meslek elemani İş ilanları MEB tarafından gerçekleştirilen YLSY sözlü sınavının sonuçları açıklandı. Peki sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte cevabı..

BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK 2017

bankacilik ve sigortacilik meslek elemani İş ilanları MEB tarafından gerçekleştirilen bursluluk sınavı için başvurular başladı. Peki 2017 PYBS başvuruları nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

YGS MAĞDURLARINA UMUT IŞIĞI!

bankacilik ve sigortacilik meslek elemani İş ilanları YGS'ye geç gelip sınava alınmayan öğrenciler için bir umut ışığı doğdu.Konuyla ilgili Kamu Denetçiliği Kurumu bir rapor hazırlıyor.Hazırlanacak raporun soruna çözüm olabileceği düşünülüyor.Sınav öncesi 15 dakika engelline takılan öğrenciler,bir yıl kaybetmek istemiyorlar.

YGS'YE GEÇ KALANLAR DİKKAT!

bankacilik ve sigortacilik meslek elemani İş ilanları Geç kaldığı için YGS'ye giremeyen öğrencilerin durumuyla ilgili açıklama yapan Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç,uygulamanın anayasaya aykırı olduğunu söyledi.

YLSY SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

bankacilik ve sigortacilik meslek elemani İş ilanları MEB burslusu olarak yurt dışına gönderilecek öğrencilerin sözlü sınav sonuçları açıklandı