bayi kanali iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet bayi kanali iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

2016 KPSS Ortaöğretim (Lise) Sınavına Kaç Kişi Girdi, Lise KPSS'ye Giren Kişi Sayısı Rekor Kırdı

2016 Ortaöğretim (Lise) KPSS'ye Kaç Kişi girdi. 2016 KPSS sonuçlarının açıklanmasının ardından ÖSYM sayısal istatistikleri de açıkladı. Buna göre 2016 Lise KPSS'ye başvuru sayısında tüm zamanların rekoru kırıldı.

Yeni Kimlik Kartı Fiyatları Belli Oldu

Hatay Valiliği yeni kimlik kartları için başvuruların 1 Ocak'da başlayacağını açıkladı. Valiliğin verdiği bilgiye göre yeni kimlik sahibi olmanın bedeli 15 TL.

2016 KPSS Orta Öğretim Sınav Sonucu Açıklandı

20 Kasım 2016 tarihinde , 3,5 Milyon adayın katılımı ile bugüne kadar yapılan KPSS sınavları içinde en yüksek katılımlı sınav olarak tarihe geçen KPSS Ortaöğretim Lise sınav sonuçları ÖSYM tarafından , sınavdan yaklaşık 19 gün sonra açıklandı. 

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacak

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) AB Memur Alımı Yapacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 09 Aralık 2016 tarihli Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusuna göre Avrupa Birliği ve Mal Yardımlar Dairesi Başkanlığında açıkta bulunan 15 kişilik boş kadrosu ile Bazı fakülte mezunluklarına memur alacak.

Bakan Tüfenkci'den İşsizlik Fonu Açıklaması

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi, bankalar tarafından kara listeye alınan esnafı rahatlatacak kapsamlı bir af yapılması gerektiğini belirterek, "Numaradan sicil affı istemiyoruz, gerçekten beyaz bir sayfa istiyoruz. Ben bu taşın altına elimi koyuyorum. Başbakanımızın talimatıyla bu işi olgunlaştıracağız" ifadesini kullandı.

500 Bin Kişiye 2017'de İş İmkanı

Başbakan Binali Yıldırım Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) kararlarını açıkladı. 2017 yılında 500 bin vatandaşa iş imkanı sağlanacağını açıkladı.Detaylar haberimizde mevcuttur...

Canikli 720 Bin Taşeron İşçinin Kamuya Yönlendirilmesini Gündeme Getirdi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, TBMM Genel Kurulunda bakanlıkları ve bağlı kuruluşların 2017 yılı bütçe görüşmelerinde milletvekillerinin sorularını yanıtladılar.