bolu iş ilanları (1485 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 1485 adet bolu iş ilanı bulundu. 149 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Bakan Arslan'dan Doğu Karadeniz'e tren müjdesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz'i tren hattıyla birbirine bağlayacaklarını belirterek "Kars'tan batıya giden tren yükünün Karadeniz'e de gitmesi gerekir. Dolayısıyla Kırıkkale, Çorum, Samsun'a, Erzincan'dan Trabzon'a bağlantı yapacağız." dedi.

Japon yatırımcıyı Japon'la çekeceğiz

BAŞBAKANLIK Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, yatırımcılar için son dönemde geliştirdikleri stratejiyi anlattı.

'Türkler çıldırdı'

Son yıllarda Türkiye’nin önemli projelere imza attığını hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kanal İstanbul projesinin hazırlıkları başladı, ilk adımı atıyoruz. Niye bizi Batı’nın yöneticileri kıskanıyor? İşte bundan kıskanıyor. Hani eskiden görüyorduk ya ‘Çılgın Türkler’ diye. Şimdi, ‘İşte bu Türkler çıldırdı, birincilikleri alıyorlar’ diyorlar” yorumunu yaptı.

Garanti’den inşaat, tekstile özel ürün

Garanti Leasing Genel Müdürü Ünal Gökmen, 2017’de önceliklerinin yeni müşteri kazanımı olduğunu, aktif olarak yaklaşık 10 bin adet müşterilerinin bulunduğunu ve bu yıl bin 500 yeni müşteri kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

Gayrimenkul kiralamak bu kadar zor olmamıştı

Yabancı sermayeli şirketler gayrimenkul leasing’i için önce valiliğe, ardından askeriyeye ve emniyete başvuruyor. 2 aylık inceleme ve izin süresinden sonra kiralama yapılabiliyor. Oysa yerli sermayeli şirketler izne gerek olmadan, aynı gün içinde KOBİ’lerin bina ya da tesisine leasing işlemi uygulayabiliyor.