boyama sistemleri iş ilanları (2 adet)

  • 1
Toplam 2 adet boyama sistemleri iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


ETO'dan Eskişehir'e yatırım

Eskişehir Ticaret Odası (ETO), Eskişehir Kent Markası ve Turizminin Geliştirilmesi kapsamında çalışmalarına hızla devam ediyor. ETO, bu kapsamda hayata geçirilen Eskişehir Ticaret ve Sanayi Müzesi’ne ek olarak, kentin ekonomisine 600 milyon TL gelir sağlayacak ve yapımı 2018 yılında tamamlanacak olan Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’nin yanı sıra “Turist Bilgi Noktası” ve “Turist Servisi” uygulamasını da hayata geçirdi.

ABD'li dev şirket 417 milyon dolar tazminat ödeyecek

ABD'li Johnson & Johnson şirketi, ürettiği bebek pudrasının kansere neden olduğu iddiasıyla açılan davada 417 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum oldu.

Ünlü iş adamı Feyyaz Berker vefat etti

Tekfen Holding ve TÜSİAD kurucularından ünlü iş adamı Feyyaz Berker, bugün hayata gözlerini yumdu.

‘Türkler, Yunanistan’da iyi harcıyor’

Yunanistan Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Lisandros Tsilidis, ülkesinin Türk vatandaşlarından vize almaması halinde veya Schengen bölgesinde vizesiz seyahat imkanı sağlanması halinde Yunanistan’ı ziyaret eden Türk turist sayısının 8.5 milyonu bulabileceğini söyledi.

BKM açıkladı: Akaryakıt istasyonlarında...

Akaryakıt istasyonlarında ocak-haziran döneminde banka ve kredi kartlarıyla yaklaşık 28 milyar liralık işlem yapıldı. Yılın ilk yarısında en fazla kartla alışveriş 4 milyar 948 milyon 600 bin lira ile mayısta gerçekleşti.