building iş ilanları (96 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 96 adet building iş ilanı bulundu. 10 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Son Dakika Haberi: Garanti'nin yüzde 9.95’lik hissesi satıldı

İspanyol banka BBVA, Garanti Bankası’nın yüzde 9.95’ini Doğuş Grubu’ndan satın aldı.

Burger King'in sahibi Popeyes'i satın alıyor

Fast food zinciri Burger King ve Tim Hortons'ın sahibi Restaurant Brands International'ın (RBI) tavuk restoranı zinciri Popeyes'i 1,8 milyar dolara bünyesine katacağı bildirildi.

Merkel, Peugeot Başkanı Tavares’le görüştü

Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Fransız Peugeot Societe Anonyme (PSA) Yönetim Kurulu Başkanı Carlos Tavares ile telefon görüşmesi yaptığını açıkladı.

Hac kuraları ne zaman çekilecek? Diyanet İşler Başkanlığı'ndan kura açıklaması

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu binlerce dini vazifesini yerine getirmek isteyen vatandaşlar tarafından oldukça merak konusu oldu. Türkiye’den hacca gitmek için bu yıl 335 bin kişi yeni kayıt yaptırdı. Daha önce başvuranlarla birlikte hac görevini yapmak isteyenlerin sayısının bu sene 2 milyonu aşacağı bildirildi. Diyanet İşleri Başkanlığı hac kuralarının tarihlerinin değiştiğini açıkladı. Kura çekimlerine yönelik açıklamalar dile getirildi. Peki, Hac kuraları ne zaman çekilecek? İşte, Diyanet İşler Başkanlığı'ndan kura açıklaması.

Emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? Sağlık hizmetleri konusunda müjde!

Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlar yaşadıkları sorunun nasıl çözüleceği hakkında detayları oldukça merak ediyorlar. Emekli olabilmek için büyük çaba sarf eden vatandaşlar yaşa takılmanın sorunuyla uğraşıyorlar. Birçok vatandaş stressiz, huzurlu bir emeklilik yaşamak için artık emeklilik yasasının çıkacağı tarihe odaklanmış durumdalar. Emeklilikte yaşa takılanlar için müjde, Bakan Müezzinoğlu tarafından geldi. Sağlık hizmetleri konusunda sorunun çözüldüğü belirtildi. Peki, emeklilikte yaşa takılanların sorunu çözülecek mi? İşte detaylar.