buro memuru genel buro memuru stok kayit iş ilanları (19 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 19 adet buro memuru genel buro memuru stok kayit iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Dev lüks yata 1,2 milyon liralık yakıt ikmali yapıldı

İngiliz futbol kulübü Manchester City'nin de sahibi Birleşik Arap Emirlikleri'nden Şeyh Mansur Bin Zayed El-Nahyan'a ait Topaz isimli 149 metre uzunluğundaki lüks yat Marmaris'e geldi.

Off-shore'cuların Türkiye'ye maliyeti 375 milyon lirayı geçti

Kıbrıs başta olmak üzere vergi cenneti ülkelerdeki off-shore bankalarda parası buhar olanlara geçen yıl 115,7 milyon liralık ödeme yapılırken, off-shore'cuların şimdiye kadar Türkiye'ye maliyeti 375 milyon lirayı buldu.

Karar sürecinde dürüst olmalı

Başarılı ve yeni girişimcileri buluşturan toplantıda konuşan Mediterra Capital Kurucu Ortağı Ahmet Faralyalı, “Şirketimizle ilgili kararlarda dürüst olmalıyız. Kendimize sorduğumuz sorulara dürüst cevap verirsek ve bu cevaba göre yaşarsak en iyi sonuçları alırız” dedi. 

Suriye füzyonu

İstanbul’u yeni evleri yapan Suriyeliler, beraberlerinde zengin mutfak kültürlerini de getirdi. Suriye’nin geleneksel tatları ile Türk mutfağının sentezi olan füzyon ürünleri de sunan restoranların yeni merkezi İstanbul Fatih’teki Akşemsettin Caddesi’nde mülteci lezzetlerin peşine düştük.

Doktorları ayağınıza getiriyor

Teknolojiyle her geçen gün daha fazla entegre olan sağlık sektöründe yenilik peşinde koşan Türk girişimci Kenan Ordu, dikkat çeken servis ve hizmetler geliştirdi. Ordu, kurduğu ‘Medicopin’ ile ABD’li uzman doktorları hastalarla internet üzerinden buluşturuyor, ‘Medihis’ ile hastaların MR, tahlil sonuçları, endoskopi gibi sağlık verilerini tek bir noktada saklıyor.