cafe servis elemani iş ilanları (74 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 74 adet cafe servis elemani iş ilanı bulundu. 8 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Saatler geri alınacak mı sorusuna resmi yanıt geliyor!

Saatler geri alınacak mı sorusu, havaların erken kararmaya başlamasıyla birlikte birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer aldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın almış olduğu tasarruf tedbirleri arasında yer alan yaz saati uygulamasının sürekliliği, vatandaşlar tarafından merakla sorgulanmaya başlandı. Peki, son günlerin popüler konuları arasında yer alan saatler geri alınacak mı? İşte, konuyla ilgili bazı detaylar

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarının geçtiğimiz haftalarda yaşadığı artış piyasaları hareketlendirmiş, hem altın yatırımı olanlar hem de altın yatırımı yapmak isteyenler fiyatları yakından takip etmişti. Altın fiyatları bu haftaya ise yatay başladı. Peki fiyatların son halinden sonra çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Domatesin fiyatı yüzde 50 arttı

Mersin'in Erdemli ilçesinde geçtiğimiz hafta 80 kuruştan alıcı bulan kırmızı domates 1,5 liraya, çakır diye tabir edilen ihracatlık domates ise 1 lira 80 kuruşa yükseldi. Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, "Soğuk havayla birlikte yaylalarda kırmızı domates azaldı. İç piyasada talep arttığından dolayı, yeşil yani çakır domateslerinde ihracata gitmesinden dolayı fiyatlarımız normale bindi" dedi.

Enerjide Ar-Ge bütçesi 111 milyon lirayı aştı

Elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketlerince son üç yılda enerji sektöründe teknolojinin geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin artırılması amacıyla yapılan Ar-Ge projelerinin bütçesi 111 milyon lirayı aştı.

Son dakika... Memurun fazla mesai ücretine zam...

Devlet memurlarının 1 lira 83 kuruş olan saat başı fazla çalışma ücreti, yeni yılda yüzde 7,6 artışla 1 lira 97 kuruşa yükselecek. Özel kalem personeliyle makam şoförleri ise saat başına 2,08 lira fazla mesai alacak.