ciftlik iscisi genel domates yetistiricisi iş ilanları (1 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 1 adet ciftlik iscisi genel domates yetistiricisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı düştü mü?

Altın fiyatlarının ne kadar olduğu hafta sonunda da altın yatırımcıları tarafından merak ediliyor. İstanbul Kapalıçarşı'da, Cumhuriyet altını 971,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,21 düşüşle 145,20 liradan işlem gördü. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu mu? Düştü mü? İşte, altın fiyatları!

E-postalardaki virüslerin tehlikesi arttı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Teknokent'de faaliyet gösteren, siber güvenlik ve ağ güvenliği alanında yazılım ve donanım üreterek destek hizmeti sağlayan Labris Networks şirketinin "2016 Siber Güvenlik Raporu"na göre, e-postalar içindeki spam virüslerin azalmasına karşın, tehlikeleri artıyor.

Kemer'e gelen Hollandalılar mutlu

Türkiye ile Hollanda arasında yaşanan krize rağmen yine Türkiye'yi tercih eden Hollandalı turistler Türkiye’nin güvenli olduğunu belirtirken, ülkelerinde döndüklerine bunu anlatacaklarını kaydetti.

Gaziantepli halıcılar Çin'den mutlu döndü

Çin'in Şanghay kentinde düzenlenen halı fuarından dönen Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği (GAHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, "Gaziantep'te dokunan halıların dünyanın her yerinde kullanıldığını görmek bizleri mutlu ediyor. Fuar var olan umutlarımızı daha da artırdı, fuardan mutlu döndük." dedi.

İsveç'ten sezonun ilk turist geldi

İsveç'ten sezonun ilk turist kafilesi, Antalya'ya geldi. Stockholm'den kalkış yapan, 189 İskandinav turisti taşıyan uçak, Antalya Havalimanı'na iniş yaptı. Su takı ile karşılanan İskandinav turistlere uçaktan indikten sonra çiçek verildi.