cnc tel erezyon operatoru iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet cnc tel erezyon operatoru iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


KOSGEB sıfır faizli 50 bin TL kredi sonuçları açıklandı mı?

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları için büyük bekleyiş başladı. İşletme sahiplerine can suyu olması amacıyla verilecek olan KOSGEB sıfır faizli 50 bin TL kredi, 27 Şubat Pazartesi günü sonuçlanacak. Peki, 230 bin işletme sahibi arasından kaç kişi bu parayı almaya hak kazanacak? İşte, KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli kredi sonuçları hakkında detaylı bilgiler

Otomatik katılımı yeniden kurgulayalım

Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez, BES’e otomatik katılımdan çıkışların yüzde 35 olduğunu, bu oranın daha da artacağını belirterek, “Bu kadar yüksek devlet katkısına rağmen çıkışlar fazlaysa, toplum bize bir mesaj veriyor demektir. Sistemin doğrusunu bulup, uzlaşalım” dedi. 

Çinli’nin Türkiye planları tuttu

ÇİNLİ teknoloji devi Huawei, sunduğu servis ve satış sonrası hizmetlerle Türkiye’deki konumunu güçlendiriyor.

Yeterince yerli olmayana ceza

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Mobil Dünya Kongresi öncesinde GSM operatörlerine yerlilik oranı uyarısı yaptı. 1 Nisan’da birinci yaşını dolduracak 4.5G için ilk yıl yüzde 30 yerli ürün kullanma şartı olduğunu hatırlatan Arslan, buna uymayan mobil operatörlere ceza geleceğini duyurdu. 

Esnafa ‘sıfır komisyon’ müjdesi

BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, Hazine destekli kredi garanti sisteminin geliştirilerek esnaf ve ihracatçı için daha etkin hale getirildiğini belirtti. Şimşek, “Yapacağımız yeni düzenlemeyle Eximbank’ın yanı sıra diğer bankalar aracılığıyla da ihracatçılara yüzde 100’e kadar kefalet sağlanabilmesinin önünü açacağız” dedi. Şimşek ayrıca, kefalet yararlanıcılarından alınan komisyon ücretini sıfırlayacaklarını bildirdi.