dagitim elemani gida icecek iş ilanları (4 adet)

  • 1
Toplam 4 adet dagitim elemani gida icecek iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


IAB Avrupa Yönetim Kurulu’na bir kez daha seçildi

Dünyada 45 ülkede dijital reklamcılığın gelişmesi için faaliyet yürüten IAB (Interactive Advertising Bureau)’nin Avrupa merkezi olan IAB Europe’un bu yılki yönetimine IAB Türkiye tekrar seçildi. 22 Mayıs tarihinde Amsterdam’da yapılan IAB Genel Kurul Toplantısı’nda IAB Türkiye Başkanı Dr. Mahmut Kurşun IAB Avrupa Yönetim Kurulu’na seçilirken, IAB Türkiye Başkan Yardımcısı ve Eğitim Yürütme Kurulu Başkanı Neslihan Olcay, IAB Avrupa’nın Eğitim Komitesinin başına getirildi.

Mavi Giyim'de fiyat aralığı belli oldu

Bünyesinde Mavi markasını bulunduran Mavi Giyim Sanayi'nin halka arzı için talep toplama 8-9 Haziran'da gerçekleşecek ve fiyat aralığı 43 ile 51 TL arasında olacak.

Borsa'da yatay açılış bekleniyor

Piyasalara yön veren gelişmelerin az olması nedeniyle borsanın yatay bir açılış yapması beklenirken, analistler alımların güçlenmesi için 98,000-98,200 seviyelerinin izleneceğini belirtiyorlar.

Fiyat kırarak turist çekilmez

Ela Quality Resort Belek otelinin de sahibi Özak GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, turizmde yaşanan kaybın telafi edilebileceğini ancak tur operatörlerin baskısı ve rekabet için fiyat kırılmasının çok daha büyük bir tehlike yaratacağını söyledi. Akbalık, “Fiyat düşerse en büyük artımız olan hizmet ve ürün kalitemizi bozarız” dedi.

Bakanlıktan çok önemli uyarı! O süre 7 Eylül'de sona eriyor...

Maliye Bakanlığı: "2B alanlarındaki taşınmazların satışında süresi içinde başvurmayanlar, kendilerine yapılan tebligatta belirtilen bedeli süresi içinde ödemeyenler, taksitli satışlarda sözleşmesinde belirtilen taksitlerden ikiden fazlasını vadesinde yatırmayanlar için altı ay ödeme süresi verilmiş olup, bu süre 7 Eylül 2017'de sona erecektir" açıklamasında bulunuldu.