dagitim hizmetleri iş ilanları (79 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 79 adet dagitim hizmetleri iş ilanı bulundu. 8 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Youtube'a bir darbe de onlardan...

Video paylaşım sitesi YouTube, en büyük reklam verenlerini bir bir kaybediyor. Gerekçe, ırkçılık içeren videolara otomatik olarak reklam verilmesi. Şirketi boykot eden Volkswagen, Audi ve L'Oreal gibi dev şirketlere son olarak Pepsi ve Starbucks da katıldı.

İhracatçılar Coverings Fuarı'na katılacak

Amerika pazarına geçtiğimiz yılın Ocak-Şubat aylarında 49 milyon dolarlık ihracat yapan mermer sektörü, bu yılın aynı döneminde yakaladığı yüzde 51’lik artışla yaklaşık 75 milyon dolara dayandı. Amerika pazarının en önemli mermer tedarikçilerinden olmayı hedefleyen sektör 80 firma ile Orlando Orange Country’de düzenlenecek Coverings Fuarı’na çıkarma yapacak.

Bakan'dan kırmızı et açıklaması! Pazartesinden itibaren fiyatlar...

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik: "Türkiye'de yeterli miktarda kesim olgunluğuna gelmiş kasaplık sığır bulunuyor. Spekülatörlerin boş durmadığını görüyoruz. Kırmızı et piyasasında fiyatları tırmandırma gayreti içinde olanları görmezden gelemeyiz. Piyasaları speküle edici girişimlere kesinlikle izin vermeyeceğiz" açıklamasında bulundu.

1 Nisan'dan itibaren hepsi değişiyor! Milyonları ilgilendiriyor...

Yabancılara indirimli konut satışı, genel sağlık sigortası, otomatik bireysel emeklilik uygulaması ve trafik sigortasında yeni dönem 1 Nisan itibariyle başlayacak. Sigortasız işçi çalıştıranlar da teşviklerden yararlanabilecek.

Dalga enerjisinden elektrik üretecek

ZONGULDAK’ta dalga enerjisinden elektrik üretilmesi için 50 kilovatlık Pilot Dalga Enerji Santrali kurulacak.