depo yoneticisi yonetmeni iş ilanları (6 adet)

  • 1
Toplam 6 adet depo yoneticisi yonetmeni iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

2016 DHBT Puan Hesaplama Robotumuz Yayında

2016 DHBT 4 Aralık Pazar günü yapıldı. ÖSYM'nin kitapçıkları açıklamasının ardından adaylar DHBT doğru sayılarını çıkardılar. Bizlere gelen istek ve mesajlar neticesinde takipçilerimizin işini kolaylaştırmak amacıyla DHBT puan hesaplama robotu hazırladık.

Eş Durumu Tayini Bekleyenler İçin Önemli Bilgilendirme

Eş durumundan tayin istemeleri için eşlerin memur olmasına gerek yok. Eşi SSK'lı çalışan bir memur da eş durumundan tayin isteme hakkına sahip.

Asgari Ücret Düzenlemesi Yarın Başlıyor

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2017 yılında geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere yarın toplanacak.

Milli Savunma Bakanlığına Rekor Başvuru

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından personel konusunda sıkıntılar yaşayan Türk Silahlı Kuvvetlerine katılmak için toplam 233 bin 787 kişi Milli Savunma Bakanlığına başvurdu. Vatanını ve milletini seven gençlerin yoğun başvurusundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Ordumuz hainlerden temizlendikçe güçleniyor" dedi.

2016 Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası 2016 yılının son personel alımlarından bir tanesini daha gerçekleştiriyor. Alım ilanında yer alan bilgilere göre en az lise mezunu adaylar içerisinden personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımlarına dair detay bilgiler haberimizde yer alıyor.

MİT'te Yeni Dönem Başlıyor

HÜKÜMET 15 Temmuz sonrası gündeme gelen istihbaratın yeniden yapılandırılmasına ilişkin taslak çalışmasını tamamladı ancak düğmeye basmak için başkanlık/cumhurbaşkanlığı sistemi odaklı Anayasa değişikliğinin hayata geçirilmesi bekleniyor.Detaylar haberimizde mevcuttur....

TBMM Kurulunca Stajyer Öğrencilere Ücret Ödenecek

Eğitim alanını düzenleyen tasarı TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Aday çırak ve çırakların yanı sıra staj yapan mesleki ve teknik okul öğrencilerine de işletmeler tarafından ücret ödenecek

Örgün - Yüzyüze 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Eğitimine Başvurular Başladı!

4-6 yaş kurslarında eğitici olmak isteyenlerin sahip olması gereken "Diyanet Onaylı 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Sertifika Programının" eğitimlerin yüz yüze - örgün verildiği ve Yalova Üniversitesi'nin daha kaliteli eğitimcilerin yetiştirilmesini sağlamayı amaçladığı sertifika programına başvurular başladı. Üstelik 1 defaya mahsus Uzaktan Eğitim sistemiyle Sertifika alanlar bir miktar ek ücret ödeyerek başvurabiliyor.