desinator iş ilanları (28 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 28 adet desinator iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İngiltere’de benzin ve dizel 2040’ta bitiyor

İNGİLTERE, benzin ve dizel gibi içten yanmalı motor yakıtlarının kullanımını sonlandırmak için harekete geçti.

Kumkapı limanı yenileniyor

Fatih’teki Kumkapı Balıkçı barınağı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından, 30 milyon liralık yatırımla yenileniyor. İBB tarafından yapımı planlanan “Kumkapı Tekne Parkı Projesi” kapsamında rıhtım ve dalgakıran yenilenerek güçlendirilecek, dip taraması ve yüzer iskeleler yapılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygun bulunup ÇED süreci başlatılan projeyle ilgili eleştiriler İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne iletilebilecek. İBB yetkililerinden alınan bilgiye göre, proje çalışmalarının devam ettiği söz konusu tekne parkının, yeddi emin olarak da kullanılabileceği öğrenildi.

Borç çizgiyi geçecek

Türkiye Hazinesi 2009’dan sonra ilk kez bu yıl borçlanma limitini aşacak. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, “Net olarak borçlanma limiti içinde kalamayacağımız görünüyor. Henüz net bir rakam ortaya koymak istemiyorum” diye konuştu.

Bu Almanya’nın işi değil muhatabımız AB

EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Almanya’nın Türkiye’ye yönelik Gümrük Birliği çıkışına, “Bu hem bahçeden erik çalıp hem de bağırmak gibi bir şey” tepkisini gösterdi. “Bu Almanya’nın işi değil, bizim muhatabımız AB” diyen Zeybekci, Gümrük Birliği güncellemesinin başlangıçtaki matematik değerlenler açısından bakıldığında AB’nin daha çok menfaatine olduğunu savundu.  Zeybekci, Meclis’te sohbet ettiği bir grup gazetecinin sorularını yanıtladı.

Kuzey Amerika’dan yeni enerji ittifakı

KAYA gazı devrimiyle birlikte dünya petrol ve gaz piyasalarında hızla güçlenen ABD, yeni bir stratejiye hazırlanıyor.