diger elektrik tesisatcilari iş ilanları (4 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 4 adet diger elektrik tesisatcilari iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Gazprom, Türkiye’de perakendeden çıkıyor

RUSYA’NIN dev doğalgaz şirketi Gazprom, Türkiye’deki doğalgaz perakende piyasasında bir yeni satışa daha hazırlanıyor.

İzmir’de Rusya Türkiye zirvesi

RUSYA Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı Aleksey Gruzdev, Rusya’nın ilk kez partner ülke olacağı İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Türk yetkililerle iki ülke arasındaki “hassas” ekonomik konuların ele alınarak çözülmesinin planlandığını belirtti.

Ovit Tüneli erken açılacak

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye’nin kuzeyi ile güneyini birbirine bağlayacak koridorlardan Ovit Tüneli’ndeki çalışmaların hızlandırıldığını belirterek, “Tüneli, 2018’e kalmadan yıl sonunda hizmete açacağız” dedi.

Et ucuzlar ama besiciyi küstürmeyin

Ekonomi Bakanlığı’nın canlı hayvan ve kırmızı ette gümrük vergilerini indirmesi her kesimi farklı etkileyecek. Vatandaşın daha ucuza et yemesinin yolu açılacak ancak kalıcı çözüm için yerli üreticinin küstürülmemesi, yerli üretimin devamının sağlanması gerekiyor.

Evi renklendirme en az 1300 TL

Yaz tatilini fırsat bilip evinizi boyatmak istiyorsanız 100 metrekare bir ev için 1300 lira ile 2500 lira arasında bir bütçeyi şimdiden ayarlayın. Uzmanlar boya seçerken fiyatlara aldanıp merdiven altı ürünler alınmaması gerektiği konusunda uyarıyor. Hem uzun süreli kulanım hem de sağlıklı bir ev ortamı için TSE onaylı ürünler seçmek en önemli kriter.