diger hayvan yetistirme iscileri suthane iscisi iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet diger hayvan yetistirme iscileri suthane iscisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


EÜAŞ’a ait 5 hidroelektrik santrali için 4 teklif

Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke ve Zeyne Hidroelektrik Santralleri'nin bir bütün halinde özelleştirme ihalesi için 4 katılımcı başvuruda bulundu.

Godiva en sevilen üç ürünü ile raflarda

Yıldız Holding’in atıştırmalık ürünlerini 2016 yılında tek çatı altında toplayan pladis, ilk dünya lansmanını Godiva için İstanbul’da yaptı. pladis, dünyanın en önemli premium çikolata markalarından biri olan Godiva’nın mağazalarında en çok tercih edilen Bitter, Karamelli ve Sütlü Fındıklı üç ürününü marketlere taşıyarak daha geniş kitlelerle buluşturdu. Godiva’nın yeni serisi Türkiye’de 8 bin’i aşkın perakende noktasında raflara girdi.

AB'li çiftçiler üretim birlikte şeker pancarı üretimini artırıyor

Avrupa Birliği ülkelerindeki çiftçiler 10 yıldır devam eden üretim ve ihracat sınırlamalarının bu yıl kalkmasıyla birlikte şeker pancarı üretimlerini hızla artırıyorlar.

2017 AB’ye büyük değişimler getirecek

Alman Sanayi Federasyonu (BDI) Araştırma, Sanayi ve Ekonomi Politikası Başkanı Dr. Klaus Günter Deutsch, Euro Bölgesi’nin, acilen istikrarlı bir reform politikasına ihtiyaç duyduğunu ve sürekli olan yüksek işsizliğin, insan sermayesini hızla ve kalıcı olarak değersizleştirdiğini söyledi.

Dev perakende zincirine 129 milyon sterlin ceza

İngiltere Yolsuzlukla Mücadele Kurumu,Tesco'nun mali tablolarındaki hata nedeniyle 129 milyon sterlin ödemesine karar verildiğini bildirdi.